Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2013, 12:00

autor: qjin

Piąty dzień Wiosnobrania. Przeceniono gry z katalogu Capcomu, Namco, Nordic Games, Topware’u

Dzisiaj w ramach Wiosnobrania obniżono ceny tytułów z oferty kilku wydawców, takich jak Capcom, Namco, Nordic Games oraz Topware. Za mniejsze pieniądze można zakupić m.in. Dark Void, Street Fighter X Tekken, DmC, Resident Evil 6, Dark Souls czy obie części Darksiders.

Wiosnobranie zbliża się do finału – tym razem obniżki dotyczą gier m.in. Capcomu i Namco - Piąty dzień Wiosnobrania. Przeceniono gry z katalogu Capcomu, Namco, Nordic Games, Topware’u - wiadomość - 2013-05-25
Wiosnobranie zbliża się do finału – tym razem obniżki dotyczą gier m.in. Capcomu i Namco

Rozpoczął się piąty dzień cięcia cen w ramach akcji Wiosnobranie. Przyszedł czas na przecenę gier z katalogu takich wydawców jak Capcom, Namco, Nordic Games i Topware. W sklepie muve.pl można taniej nabyć m.in. Devil May Cry czy Resident Evil 6 oraz cRPG-i z Dark Souls i polską serią Two Worlds na czele. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy bijatyk (Street Fighter w różnych wydaniach) czy strategii (East India Company).

Oto kompletna lista tytułów (wersje elektroniczne) objętych promocją:

Obniżka powyższych tytułów potrwa do jutra do godziny 12:00. W niedzielę w analogicznym czasie zostanie opublikowany ostatni zestaw gier po promocyjnych cenach w ramach Wiosnobrania. Akcja zakończy się w południe 27 maja.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.