Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 października 2006, 11:58

autor: Metatron

Phoenix znowu uderza - Evidence: The Last Ritual w "złocie"

Evidence – The Last Ritual najnowsza produkcja francuskiego Lexis Numerique osiągnęła status „złoty”. Jest to kontynuacja bardzo oryginalnej gry przygodowej In memoriam, w której do rozwiązania wielu zagadek musieliśmy skorzystać z zasobów Internetu. Nie inaczej będzie w przypadku kontynuacji.

Evidence – The Last Ritual, najnowsza produkcja francuskiego Lexis Numerique osiągnęła status „złoty”. Jest to kontynuacja bardzo oryginalnej gry przygodowej In memoriam, w której do rozwiązania wielu zagadek musieliśmy skorzystać z zasobów Internetu. Nie inaczej będzie w przypadku kontynuacji.

Phoenix znowu uderza - Evidence: The Last Ritual w 'złocie' - ilustracja #1

Niesławny seryjny morderca Phoenix przebywa wciąż na wolności. Tak długo jak nie zostanie ujęty, tak długo ginąć będą kolejne osoby. Ponownie przystępujemy do gry. Tym razem nasz cel jest jeden – przymknąć go raz na zawsze.

Phoenix znowu uderza - Evidence: The Last Ritual w 'złocie' - ilustracja #2

Gra odznaczać się będzie dziwną, niesamowitą atmosferą. W jej trakcie zwiedzimy miasta Ameryki Północnej i Europy. Wirtualni bohaterowie będą kontaktować się z nami za pomocą skrzynki email, a kluczem do rozwiązania zagadek będą dziesiątki stron internetowych. Żeby złamać kody Phoenixa, będziemy musieli między innymi analizować filmiki video, fotografie i nagrania.

Phoenix znowu uderza - Evidence: The Last Ritual w 'złocie' - ilustracja #3

Zgodnie z informacjami podanymi przez The Adventure Company, gra trafiła już do tłoczni i gotowa będzie na światową premierę (amerykańską i europejską) w piątek trzynastego października. Ze względu na swoją treść przeznaczona będzie dla dorosłego gracza.