Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2013, 15:49

autor: Hed

PGA 2013 - IMGN.pro ujawni nowe projekty i pokaże Dreamfall Chapters w Poznaniu

Dreamfall Chapters zostanie pokazany na imprezie Poznań Game Arena. Informację potwierdziła firma IMGN.pro, która w Poznaniu zamierza zaprezentować bliżej swoje dotychczasowe osiągnięcia i przyszłe projekty, szykowane między innymi we współpracy z autorami Euro Truck Simulator 2.

Na imprezie PGA 2013 zobaczymy Dreamfall Chapters. - PGA 2013 - IMGN.pro ujawni nowe projekty i pokaże Dreamfall Chapters w Poznaniu - wiadomość - 2013-10-16
Na imprezie PGA 2013 zobaczymy Dreamfall Chapters.
IMGN.pro na PGA 2013:
  • Na imprezie zostanie zaprezentowana gra Dreamfall Chapters
  • Będzie też okazja, żeby zagrać w najnowszą wersję Spintires
  • Firma szykuje niespodzianki – w tym nowe projekty SCS Software

Firma IMGN.pro poinformowała, że na imprezie Poznań Game Arena zaprezentuje grę Dreamfall Chapters, czyli kontynuację lubianej serii przygodówek. Łukasz Kubiak, współwłaściciel IMGN.pro zdradził nam, że Poznań będzie miejscem, gdzie firma pokaże się szerzej ze swoją działalnością oraz planami na przyszłość. Wśród nich są nowe projekty od studia SCS Software, autorów między innymi Euro Truck Simulator, a także znany już Spintires, którego nowa wersja będzie grywalna po raz pierwszy na świecie właśnie na PGA.

Główną część atrakcji IMGN.pro rezerwuje na oficjalną prezentację, która odbędzie się na scenie głównej PGA w piątek o godzinie 14:00. Podczas niej poznamy dotychczasową działalność firmy oraz aktualne i przyszłe projekty. Pojawią się między innymi przedstawiciele studia Red Thread Games ze wspomnianym Dreamfall Chapters. Pavel Sebor, szef studia SCS Software, ogłosi „nigdzie wcześniej nieopublikowane projekty obu firm”.

IMGM.pro szykuje jeszcze parę niespodzianek, w tym możliwość zagrania po raz pierwszy na świecie w najnowszą wersję Spintires, którego IMGN.pro jest europejskim wydawcą oraz wypróbowania dema Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska na stoisku z kierownicą Logitech G27. Firma zamierza też prowadzić konkursy i rozdawać gadżety. IMGN.pro na targach PGA znajdziecie przy stoisku 11 w hali 8. Po plan imprezy odsyłamy oczywiście na oficjalną stronę Poznań Game Arena.

Zapytaliśmy firmę IMGN.pro czy współpraca biznesowa z autorami Dreamfall Chapters może przerodzić się w umowę wydawniczą – oficjalnie przecież ma ją dystrybuować cdp.pl. Łukasz Kubiak, współwłaściciel IMGN.pro, powiedział:

Jesteśmy partnerem Red Thread Games na polu rozwoju biznesowego i pozyskiwania dystrybutorów na terenie Europy, współpracujemy z nimi bardzo blisko i prezentacja ich gry na naszym stoisku jest naturalną koleją rzeczy. Nasze dobre relacje pozwalają nam zaprosić ich do przedstawienia gry w ramach prezentacji IMGN.pro.

Kubiak wyjaśnił, że firma od ponad trzech lat jest wydawcą gier SCS Software na terenie Polski, Czech, Słowacji i Węgier. IMGN.pro współpracuje też między innymi z cdp.pl – druga z firm pełni rolę dystrybutora na terenie Polski. „Na PGA chcemy pokazać nad czym pracowaliśmy przez ostatnie trzy lata, co nam się udało osiągnąć i jakie mamy plany.” – dodał rozmówca.

  1. Oficjalna strona firmy IMGN.pro
  2. Oficjalna strona imprezy Poznań Game Arena