Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 września 2017, 14:11

Percival rusza w trasę koncertową z muzyką z Wiedźmina 3

Dolnośląski zespół folkowy Percival powraca na trasę ze swoimi piosenkami, które można usłyszeć w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wielkie widowisko zobaczycie w 15 różnych miastach Polski oraz podczas wydarzenia Warsaw Games Week 2017, przygotowanego specjalnie dla fanów serwisu GRYOnline.pl.

Źródło: http://www.percivalwhl.com. - Percival rusza w trasę koncertową z muzyką z Wiedźmina 3 - wiadomość - 2017-09-14
Źródło: http://www.percivalwhl.com.

Zespół Percival rusza w trasę

Folkowy zespół Percival – znany ze współtworzenia muzyki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – ogłosił, że wraca na trasę koncertową ze swoim niecodziennym ludowym brzmieniem. Nadeszła bowiem pora na drugą część tournee WILD HUNT LIVE, czyli kolejne piętnaście koncertów zespołu, podczas których uraczy on słuchaczy specjalnymi aranżacjami swojej muzyki, połączonymi z widowiskiem z aktorami i akrobatami.

Pierwsza część trasy, zapoczątkowana w lutym 2017 roku, spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem sceny muzycznej. Krytycy chwalili rozległe instrumentarium grupy, do którego zalicza się wiele dawno zapomnianych brzmień, m.in. ligawki, darabuki, saza czy irlandzkiego bębna bodhrána. Zaplusowały także charakterystyczne partie kobiecego śpiewu i inne wokalizacje, które trudno zapomnieć niejednemu miłośnikowi najnowszego Wiedźmina. Całość ukoronowana została kostiumami inspirowanymi wiedźmińskim światem, a także pokazem artystycznym aktorów z teatru Avatar. W rytm muzyki przechadzały się bowiem gibkie rusałki, tańczyły dworskie damy, a wojownicy ścierali się w pojedynkach.

Jeśli jesteście zainteresowani uczestnictwem w tym dość unikalnym wydarzeniu, oto rozpiska wszystkich miast, w których odbędą się kolejne występy (dostępna też TU):

Percival na stoisku GRYOnline.pl WGW 2017

Pewnie zaczynacie się zastanawiać, co to za szesnasty „występ specjalny”, widoczny na powyższej liście. Śpieszymy wyjaśnić. Jeśli myśleliście, że serwis GRYOnline.pl odpuściłby sobie taką wiedźmińską gratkę, to grubo się myliliście. Przygotowaliśmy bowiem dla Was niespodziankę na naszym stoisku na targach T-Mobile Warsaw Games Week 2017. Percival wystąpi dla naszych fanów 14 października o godzinie 17:00. By załapać się na wydarzenie, wystarczy o określonej wyżej godzinie znaleźć się na terenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI, mieszczącego się przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Potem wystarczy już tylko odnaleźć nasze stoisko, które, podobnie jak w zeszłym roku, będzie umiejscowione w głębi lobby. Oczywiście mamy dla Was dużo więcej atrakcji, ale na razie jeszcze potrzymamy je w tajemnicy ;).

Jeśli jesteście zainteresowani uczestnictwem w Warsaw Games Week 2017 (13-15 października), bilety oraz więcej informacji o wydarzeniu można zdobyć na stronie oficjalnej (która obecnie przechodzi niestety prace konserwacyjne). Do zobaczenia w stolicy!