Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 listopada 2016, 19:05

autor: luckie

Path of Exile wkrótce otrzyma dużą aktualizację

Path of Exile: Breach to tytuł kolejnej aktualizacji do popularnego hack-and-slasha dostępnego w modelu free-to-play. Wprowadzi ona nowy renderer DX11 oraz nowe wyzwania ligowe.

Studio Grinding Gear Games zapowiedziało aktualizację 2.5 do gry Path of Exile, popularnego hack-and-slasha dostępnego w modelu free-to-play. Ma ona być na tyle duża, że otrzyma własny podtytuł: Breach. Najważniejszą nowością w Path of Exile: Breach mają być wyzwania ligowe, polegające na likwidowaniu potworów wyłaniających się z portali do innego wymiaru. Gracze będą też mogli stawiać czoła potężnym bossom, tzw. Breachlords, których wygnanie z tego świata zapewni wartościowe nagrody. Jednak prawdziwa przygoda zacznie się w alternatywnych wymiarach. Zanim zasłużymy na przeniesienie się do jednego z nich, będziemy musieli wykazać się w boju, ale to właśnie tam Breachlords mogą zostać pokonani na dobre i pozostawić po sobie prawdziwe skarby.

Ponadto patch wprowadzi nowy renderer DirectX 11, z którego skorzystają użytkownicy 64-bitowych systemów operacyjnych. Usprawniona wersja ma działać zauważalnie płynniej, a do tego być ładniejsza niż dotychczas – poprawie ulegną m.in. efekt mgły i fizyka tkanin. Oczywiście aktualizacja wprowadzi także stosy nowych przedmiotów, garść poprawek w balansie rozgrywki i inne usprawnienia. Najbardziej zaangażowani gracze zapewne sięgną też po nowe rodzaje płatnej zawartości, w tym peleryny.

Szczegóły aktualizacji Breach znajdziecie w tym miejscu. Patch ukaże się za niecałe dwa tygodnie – w piątek 2 grudnia o godzinie 21:00 czasu polskiego.