Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 lipca 2014, 11:04

autor: luckie

Path of Exile: Forsaken Masters - drugi dodatek do hack'n'slasha f2p

Studio Grinding Gear Games zapowiedziało Path of Exile: Forsaken Masters - drugi dodatek do popularnego hack-and-slasha typu free-to-play. Wprowadzi on szereg misji powiązanych z siedmioma tytułowymi Mistrzami, którzy z czasem nauczą graczy nowych umiejętności. Rozszerzenie ukaże się 21 sierpnia.

Path of Exile: Forsaken Masters zadebiutuje 21 sierpnia 2014 roku
Path of Exile: Forsaken Masters zadebiutuje 21 sierpnia 2014 roku
Path of Exile: Forsaken Masters
  1. Drugi dodatek do gry hack-and-slash Path of Exile (PC)
  2. Fabuła skupi się wokół siedmiu wygnanych Mistrzów
  3. Gracz będzie mógł wykonywać misje związane ze specjalizacją wybranego Mistrza i nauczyć się nowych zdolności
  4. Dwie nowe Ligi Wyzwań
  5. Premiera: 21 sierpnia 2014 roku

Drugim oficjalnym dodatkiem do Path of Exile – darmowego hack-and-slasha od studia Grinding Gear Games – jest zapowiedziany właśnie Forsaken Masters. Skupia się on na siedmiu tytułowych Mistrzach, przed laty wygnanych do krainy Wraeclast. Każdy z nich specjalizuje się w innej dziedzinie rzemiosła lub walki i mogą oni zdradzić graczom tajniki swej wiedzy w zamian za pomoc. W praktyce oznacza to zestaw zróżnicowanych, losowych misji oraz nowe umiejętności dla wszystkich klas postaci. Na razie ujawniono dwóch spośród siedmiu Mistrzów. Są nimi zbrojmistrz Haku oraz zabójca Vorici. Kolejni będą odsłaniani stopniowo: 5, 8, 12, 15 i 19 sierpnia. Europejska premiera Path of Exile: Forsaken Masters planowana jest na 21 sierpnia, dokładnie o północy. Tak jak samą grę, będzie można go pobrać za darmo.

Path of Exile: Forsaken Masters wprowadza również szereg mniejszych nowości, takich jak broń, przedmioty i modyfikacje. Gdy zdobędziemy zaufanie któregoś z Mistrzów, zabierze on nas do swojej kryjówki, wokół której będziemy mogli zbudować własne miasteczko. Ponadto w dodatku pojawią się dwie nowe Ligi, oferujące osiem wyzwań. Pierwszych 50 graczy, którzy ukończą je wszystkie, otrzymają tematyczną koszulkę. Twórcy pamiętali też o poprawkach dla istniejącej zawartości, w tym zaktualizowanym drzewku umiejętności pasywnych. Więcej na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

  1. Recenzja gry Path of Exile - darmowy konkurent najlepszych gier hack'n'slash
  2. Path of Exile - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona dodatku Sacrifice of the Vaal