Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 grudnia 2015, 12:03

autor: Góral

Path of Exile - dziś w nocy premiera dużego patcha 2.1.0

O godzinie 22:00 czasu polskiego darmowy hack and slash Path of Exile doczeka się dużej aktualizacji oznaczonej numerem 2.1.0. Wprowadzi ona do zabawy m.in. talizmany oraz Talisman Challenge Leagues.

Path of Exile, słynny hack and slash od studia Grinding Gear Games, doczeka się dziś w nocy (godzina 22:00 czasu polskiego) aktualizacji 2.1.0. Będzie to duży patch, który wprowadzi do rozgrywki szereg usprawnień. Przeczytacie o nich w tym miejscu, a poniżej wymieniamy kilka najważniejszych elementów. Są wśród nich m.in. ligi Talisman Challenge (wersja standardowa i hardkorowa). Zabawa rozpocznie się w momencie wejścia aktualizacji w życie i potrwa do 4 marca 2016 roku. Kolejną ważną nowinką są Ancient Ezomyte Talismans, czyli talizmany uzyskiwane (tylko drop, nie da się ich wytworzyć) podczas rozgrywki, które wpłyną istotnie na zdolności naszej postaci. Przedmioty te będą się różniły w zależności od ligi, ale główna zasada ich zdobywania jest taka sama – im potężniejszy talizman, tym trudniejszą walkę będziemy musieli stoczyć, by go pozyskać.

Path of Exile - do premiery aktualizacji 2.1.0 pozostało jeszcze kilka godzin. - Path of Exile - dziś w nocy premiera dużego patcha 2.1.0 - wiadomość - 2015-12-11
Path of Exile - do premiery aktualizacji 2.1.0 pozostało jeszcze kilka godzin.
Patch 2.1.0 dla Path of Exile wprowadzi:
  • Talisman Challenge Leagues, talizmany i kamienne kręgi
  • Nowe umiejętności łuczników, kolejne czary oraz przedmioty
  • Usprawnienia w balansie
  • Aktualizacja ukaże się o godzinie 22:00 czasu polskiego

W grze pojawią się także Stone Circles, czyli lewitujące kręgi kamieni, w których będziemy mogli poświęcić pięć różnych talizmanów tego samego rodzaju. W ten sposób przyzwiemy potwora, po pokonaniu którego otrzymamy lepszy talizman.

Path of Exile doczeka się również 32 wyzwań. Za każdym razem, po zaliczeniu 8 zadań, otrzymamy kawałek zbroi Rigwalda. Ponadto pojawi się osiem Skill Gems, cztery Support Gems, nowe umiejętności łuczników, zaklęcia zadające obrażenia fizyczne, usprawnienia w balansie czy też kolejne przedmioty.

Krótko pisząc, będzie to naprawdę spora aktualizacja, ale to nie koniec nowości, które wkrótce otrzyma darmowy hack and slash. Niedawno zapowiedziano bowiem dodatek Ascendancy. Jego premiera została zaplanowana na początek przyszłego roku.