Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2014, 11:28

autor: Draug

Path of Exile – dodatek Forsaken Masters zadebiutuje o północy

Dziś o północy studio Grinding Gear Games udostępni Forsaken Masters, drugi dodatek do darmowego hack’n’slasha Path of Exile. Rozszerzenie zaoferuje szereg nowych zadań związanych z postaciami tytułowych mistrzów, którzy będą mogli podzielić się z bohaterem swoją wiedzą. Nie zabraknie też nowości w innych aspektach gry.

Path of Exile w skrócie:
  • Producent: Grinding Gear Games
  • Gatunek: hack’n’slash oparty na modelu free-to-play
  • Platformy sprzętowe: PC
  • Termin premiery: 23 października 2013
  • Nasza ocena: 9.5 / 10 (Sting)

Zgodnie z zapowiedziami studia Grinding Gear Games sprzed trzech tygodni, dziś o północy będzie miała miejsce premiera Forsaken Masters – drugiego bezpłatnego dodatku do hack’n’slasha Path of Exile funkcjonującego w modelu darmowym z mikropłatnościami. Jak wiadomo, rozszerzenie skoncentruje się na postaci siedmiu tytułowych mistrzów, którzy przed laty zostali wygnani do krainy Wraeclast. Będą się oni pojawiali losowo na drodze głównego bohatera, zlecając mu zróżnicowane zadania, występujące w przypadkowo generowanych wariantach. Wykonując te misje, zdobędziemy zaufanie zleceniodawców, osiągając kolejne stopnie reputacji. Wraz z każdym jej poziomem będziemy obdarzani coraz to większą liczbą zaszczytów, wśród których na pierwszy plan wysuwa się nauka umiejętności związanych z rzemiosłem oraz zyskiwanie dostępu do unikatowych kryjówek, które podlegają wszechstronnym modyfikacjom.

Path of Exile doczekało się już dwóch sporych dodatków. Ile jeszcze przed nami? - Path of Exile – dodatek Forsaken Masters zadebiutuje o północy - wiadomość - 2014-08-20
Path of Exile doczekało się już dwóch sporych dodatków. Ile jeszcze przed nami?

Rzecz jasna, nie zabraknie też nowości w innych sferach gry. Uświadczymy nowe przedmioty, w tym 15 unikatów oraz kilka odmian kamieni z umiejętnościami aktywnymi. Ponadto dodano dwie Ligi Wyzwań (jedną typu standard i jedną hardcore), częściowo przebudowano gigantyczne drzewko umiejętności biernych (skupiając się zwłaszcza na obszarach dedykowanych klasom Witch, Shadow i Ranger) oraz przemodelowano walki z wybranymi bossami w taki sposób, aby stały się bardziej intensywne i zaskakujące.

Jak wspomniano we wstępie, Forsaken Masters to drugi dodatek do Path of Exile. Pierwszym było wydane w marcu Sacrifice of the Vaal. Główną atrakcją wprowadzoną przez to rozszerzenie jest Atziri, królowa cywilizacji Vaal, która egzystuje w sferze koszmaru i powoduje powolne przenikanie zepsucia do Wraeclast – co wymaga od nas przedostania się do niej i jej uśmiercenia. Oprócz bossa i związanych z nim lokacji, dodatek zaoferował m.in. kilkudziesięciu nowych przeciwników, cztery Ligi Wyzwań, dwa tryby PvP oraz kamienie umiejętności.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.