Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Sony Computer Entertainment Polska Press Release 20 czerwca 2012, 18:23

Pakiety dodatkowe dla WipEout 2048

Gracze będą teraz mogli uzupełnić swój egzemplarz WipEout® 2048 o pakiety dodatkowe WipEout® HD i WipEout® HD Fury, których zawartość po raz pierwszy stanie się dostępna na PlayStation® Vita (PS Vita).

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Gracze oczekujący kolejnej dawki przenośnych futurystycznych wyścigów będą teraz mogli uzupełnić swój egzemplarz WipEout® 2048 o pakiety dodatkowe WipEout® HD i WipEout® HD Fury, których zawartość po raz pierwszy stanie się dostępna na PlayStation® Vita (PS Vita), a dla fanów, którzy kupili te pakiety na PlayStation® 3(PS3), wersje na PS Vita będą dostępne do pobrania za darmo, aby mogli grać, kiedy zechcą i jak zechcą, w ramach oferowanej przez Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) funkcji Cross-Buy.

Cross-Buy daje konsumentom możliwość podwójnego grania przy jednym zakupie, gdyż zawartość na PS Vita będzie dostępna za darmo dla osób, które wcześniej kupiły to samo na PS3 w PlayStation®Store. Cross-Buy działa także w drugą stronę. Gracze kupujący produkty na PS Vita będą również mogli grać za darmo na PS3. Na PS Vita jest już dostępny wybór gier wykorzystujących Cross-Buy, takich jak Hustle Kings™, Top Darts™, Motorstorm® RC, a teraz również WipEout®2048.

Pakiety dodatkowe dla WipEout 2048 - ilustracja #1

WipEout® HD (wcielenie serii WipEout na PS3) jest teraz dostępny do pobrania na PSVita jako WipEout® 2048 – pakiet gry WipEout® HD w cenie 29 zł. Ścigaj się na 12 nowych torach (w tym ośmiu torach odwróconych) w 12 nowych statkach – taki pakiet futurystycznych wyścigów będzie nie lada gratką dla osób, które poznały WipEout 2048 na wylot.

Jeśli kompletna gra z PS3 przeniesiona na PS Vita to wciąż za mało, SCEE wypuszcza również WipEout® 2048 – pakiet gry WipEout® HD Fury. Daje on dostęp do kolejnych 12 torów i 24 statków za jedyne 29 zł.

Jeszcze bardziej opłaci się fanom serii WipEout kupno całej tej zawartości w pakiecie WipEout® 2048 – kompletny pakiet gier WipEout® za 47 zł. Ten zestaw do pobrania zawiera pierwotną wersję WipEout® HD na PS3 oraz pakiet dodatkowy WipEout® HD Fury przeniesione na PS Vita. Zawierający 24 tory, 24 statki, a także cztery tory strefowe pakiet stanowi apogeum atrakcji dla amatorów bezkompromisowych wyścigów na urządzenia przenośne.

Gracze, którzy kupią dowolny z tych pakietów na PS Vita, będą również mogli grać za darmo na PS3. Po zakupie wystarczy przejść do „listy pobierania” w PlayStation®Store, a produkt będzie gotowy do pobrania.

Cross-Buy działa także w drugą stronę. WipEout®2048 – kompletny pakiet gier WipEout® na PS Vita jest dostępny za darmo dla każdego, kto kupił w PS Store WipEout® HD i WipEout® HD Fury na PS3 i już je posiada.