Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2012, 09:20

autor: Sarge

Premiera gry Orcs Must Die! 2 odbędzie się pod koniec lipca

Poznaliśmy oficjalną datę premiery gry Orcs Must Die! 2. Studio Robot Entertainment ogłosiło, że kontynuacja popularnej produkcji z elementami gatunku tower defense zadebiutuje pod koniec lipca.

Studio Robot Entertainment ogłosiło dokładną datę premiery gry Orcs Must Die! 2. Tytuł zostanie wydany wyłącznie w cyfrowej dystrybucji zgodnie z planem, czyli latem tego roku.

Premiera gry Orcs Must Die! 2 odbędzie się pod koniec lipca - ilustracja #1
Tym razem głównemu bohaterowi w walce pomoże czarodziejka

Orcs Must Die! 2 zadebiutuje 30 lipca, czyli niecały rok po opublikowaniu pierwszej części. Można się domyślać, że produkcja studia Robot Entertainment po raz kolejny pojawi się w ofercie serwisu cyfrowej dystrybucji Steam. Niestety, nieznana pozostaje oficjalna cena nadchodzącego tytułu. Pierwowzór w momencie premiery kosztował 10,99 euro (ok. 47 złotych), więc podobnie może być w przypadku sequela.

Orcs Must Die! 2 to kontynuacja bardzo udanej gry akcji z elementami charakterystycznymi dla gatunku tower defense. Akcja gry rozpocznie się zaledwie kilka dni po zakończeniu pierwszej odsłony. Jeszcze raz wcielimy się w tego samego bohatera, choć tym razem w odpieraniu kolejnych fal orków pomoże mu czarodziejka. Niesie to za sobą jedną z największych nowości, czyli tryb kooperacji dla dwóch graczy.

Ostatnia aktualizacja: 2012-06-21

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Orcs Must Die! 2

Orcs Must Die! 2