Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 kwietnia 2019, 09:28

autor: Adrian Werner

Overwatch - trwa darmowy tydzień

Ruszył kolejny darmowy okres próbny strzelanki Overwatch. Równolegle zorganizowano przecenę gry. Obie oferty dostępne są zarówno na PC, jak i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

 

Darmowy okres to okazja do przetestowania bohatera imieniem Baptiste, który dołączył do gry w lutym. - Overwatch - trwa darmowy tydzień - wiadomość - 2019-04-18
Darmowy okres to okazja do przetestowania bohatera imieniem Baptiste, który dołączył do gry w lutym.
DARMOWY OKRES OVERWATCH W SKRÓCIE:
  1. dostępny na PC, XONE i PS4,
  2. potrwa do 23 kwietnia,
  3. towarzyszy mu przecena gry.

Aby uczcić start eventu Czarne Chmury, studio Blizzard Entertainment zorganizowało darmowy okres próbny strzelanki Overwatch. Zabawa potrwa do 23 kwietnia i mogą w niej wziąć udział posiadacze pecetów oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.

W darmowym okresie gracze otrzymują dostęp do pełnej zawartości Overwatch i mogą przetestować wszystkie mapy, tryby oraz postacie, wliczając w to najnowszego członka obsady gry, czyli bojowego medyka o imieniu Baptiste.

Tradycyjnie, wszystkie wypracowane podczas darmowego okresu postępy i lootboksy zostaną potem przeniesione do pełnej wersji gry, o ile kupicie ją na tym samym koncie. Aby ułatwić podjęcie decyzji o zakupie, równolegle zorganizowano promocję, w ramach której cena pecetowej edycji Legendary została obniżona do 19,99 euro (ok. 85 zł), a wydania standardowego do 14,99 euro (64 zł). W przypadku konsol dostępna jest tylko pierwsza z tych opcji, która na Xboksie One kosztuje obecnie 99,60 zł, a na PlayStation 4 - 79,00 zł.

Przypomnijmy, że Overwatch zadebiutowało na rynku 24 maja 2016 roku. Produkcja została przyjęta bardzo ciepło i wersja pecetowa posiada średnią ocen na poziomie 91% według serwisu Metacritic. Gra bardzo spodobała się również naszemu redaktorowi, który wystawił jej notę 9.5/10. Ponadto po dwunastu miesiącach na rynku przychody przekroczyły miliard dolarów.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Overwatch – Blizzard pozamiatał
  3. Overwatch - poradnik do gry
  4. Wszystko o Overwatch