Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 sierpnia 2017, 10:37

autor: Góral

Overwatch - rozpoczęły się Letnie Igrzyska

Rozpoczęły się Letnie Igrzyska w Overwatch. Jest to druga edycja specjalnego wydarzenia, pozwalającego bawić się w unikalnym trybie przypominającym Rocket League.

Kilka dni temu studio Blizzard Entertainment poinformowało, że w dniach 8-28 sierpnia zorganizowane zostaną kolejne Letnie Igrzyska w Overwatch. Słowa dotrzymano i od wczoraj możecie brać udział w tym wydarzeniu. Podobnie jak w zeszłym roku, zabawa odbywa się w trybie 3 na 3 Futbolúcio, czyli wariacji na temat piłki nożnej, w której jeździmy Luciem na rolkach i staramy się strzelać gole. Oprócz niego udostępniono też Copa Futbolúcio, który, jak czytamy na oficjalnej stronie gry, „w większym stopniu stawia na rywalizację i obejmuje mecze kwalifikacyjne, rangi umiejętności, tabele, punkty rywalizacji i nie tylko”. Starcia odbywają się na dwóch stadionach – znanym już Estádio das Ras w Rio de Janeiro oraz nowej arenie w Sydney Harbour Park.

Letnie Igrzyska w Overwatch:
  • specjalne wydarzenie, które potrwa do 28 sierpnia;
  • pozwala na zabawę w trybach Futbolucio i Copa Futbolucio;
  • do zdobycia są nowe elementy kosmetyczne.

Oprócz tego deweloperzy udostępnili również nowe elementy kosmetyczne, w tym skórki (także legendarne dla Skrzydlatej Wiktorii Łaski, Grillmistrza-76 i Ratownika McCree) oraz emotki. Oferowane są też te z zeszłego roku. Ceny poszczególnych gadżetów wahają się od 75 do 3000 kredytów w przypadku debiutujących rzeczy i 25-1000 kredytów, jeżeli chodzi o stare.

Pamiętajcie, że podobnie jak samo wydarzenie, tak i skrzynie z nowymi łupami dostępne są tylko tymczasowo, więc nie zwlekajcie i czym prędzej ruszajcie na boiska Letnich Igrzysk w Overwatch.

Letnie Igrzyska w Overwatch – jedna z nowych skórek. - Overwatch - rozpoczęły się Letnie Igrzyska - wiadomość - 2017-08-09
Letnie Igrzyska w Overwatch – jedna z nowych skórek.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Overwatch

Overwatch