Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 kwietnia 2019, 10:40

autor: AlexB

Overwatch - nowy teaser i oficjalny opis wydarzenia Storm Rising

Firma Blizzard opublikowała kolejne szczegóły na temat Storm Rising (Czarne Chmury), czyli nowego wydarzenia PvE z cyklu Archiwa Overwatch. Otrzymaliśmy krótki teaser i opis nadchodzącego eventu. Wystartuje on 16 kwietnia, a zakończy się 6 maja.

Firma Blizzard na poważnie wzięła się za zapowiedź wydarzenia PvE z cyklu Archiwa Overwatch - Storm Rising (lub Czarne Chmury według polskiego tłumaczenia), które odbędzie się między 16 kwietnia a 6 maja w sieciowej strzelance Overwatch. W ostatnich dniach otrzymaliśmy aż dwa teasery – jeden w formie pisemnej, a drugi filmowej. Teraz przyszedł czas na trzeci, bardzo krótki zwiastun. Obejrzycie go poniżej.

To jeszcze nie wszystko. Blizzard przedstawił również oficjalny opis wydarzenia Storm Rising (via Wccftech), który z grubsza potwierdza to, co mogliśmy wywnioskować z poprzednich zapowiedzi. Oto on:

W Czarnych Chmurach graj jako Smuga, Genji, Winston lub Łaska i rusz w pościg za omnicznym liderem organizacji Szpon, Maximilienem. Gdy burza zbliża się do kubańskiej kryjówki Maksa, bohaterowie muszą ścigać się z czasem, by schwytać go zanim znów zniknie.

Co istotne, podczas wydarzenia gracze będą mogli wziąć udział nie tylko w misji Czarne Chmury, ale również w tych z ubiegłych lat – Insurekcji oraz Odwecie. Dzięki temu osoby, które nie zagłębiły się jeszcze w historię organizacji Overwatch, będą miały doskonałą okazję, by to zrobić.

W ramach wydarzenia Czarne Chmury wybierzemy się na Kubę. - Overwatch - nowy teaser i oficjalny opis wydarzenia Storm Rising - wiadomość - 2019-04-10
W ramach wydarzenia Czarne Chmury wybierzemy się na Kubę.

Powodów do narzekań nie będą mieli również kolekcjonerzy przedmiotów kosmetycznych. Podczas wydarzenia Czarne Chmury uzupełnią swoją kolekcję nie tylko o okolicznościowe fanty dostępne w ubiegłych latach, ale również zupełnie nowe, do których zalicza się 9 skórek postaci i 3 prezentacje zagrania. Niestety, na razie nie wiemy, które postacie je otrzymają, lecz możemy przypuszczać, że w tym gronie znajdą się protagoniści nowej misji, czyli Smuga, Genji, Winston oraz Łaska.

W przyszłym miesiącu Overwatch będzie obchodził swoje trzecie urodziny. Tytuł jest intensywnie rozwijany przez firmę Blizzard, czego dowodem są niedawne nowości – bohater wsparcia Baptiste oraz Paryż, czyli francuska mapa typu Szturm.