Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2017, 09:51

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Overwatch - nadciąga kolejny darmowy weekend z grą

W przyszły weekend na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz PC-tach bawimy się za darmo w strzelankę Overwatch od studia Blizzard Entertainment.

Całkiem niedawno, bo w dniach 22-26 września, mogliśmy bawić się za darmo strzelanką Overwatch od studia Blizzard Entertainment. Na kolejny tego typu event nie będziemy czekać zbyt długo – bez ponoszenia kosztów zagramy znowu w następny weekend. Wydarzenie wystartuje 17 listopada o godzinie 20:00 czasu polskiego i dobiegnie końca 21 listopada o 8:59. W tym czasie otrzymacie dostęp do całej zawartości gry, czyli wszystkich 26 herosów, 16 map oraz trybów Szybka gra, Gra dowolna i Salon gier. Ponadto zdobywać będziecie skrzynki z elementami kosmetycznymi. Tradycyjnie, jeżeli spodoba Wam się rozgrywka, to po zakupie pełnej wersji zachowacie postępy poczynione podczas darmowego weekendu.

Jedynym wymogiem, jaki musicie spełnić, by otrzymać dostęp do Overwatcha jest konieczność posiadania konta Blizzard w przypadku PC-tów oraz aktywnych subskrypcji Xbox Live Gold (Xbox One) lub PlayStation Plus (PlayStation 4).

Moira to najnowsza postać wsparcia, którą również wypróbujecie podczas darmowego weekendu. - Overwatch - nadciąga kolejny darmowy weekend z grą - wiadomość - 2017-11-10
Moira to najnowsza postać wsparcia, którą również wypróbujecie podczas darmowego weekendu.
Overwatch – darmowy weekend:
  • odbędzie się w dniach 17-21 listopada;
  • dostępny na konsolach XOne i PS4 oraz PC-tach;
  • na konsolach wymagana będzie aktywna subskrypcja Xbox Live Gold (XOne) lub PlayStation Plus (PS4).

Studiu Blizzard Entertainment udało się już przyciągnąć ponad 35 milionów graczy do Overwatcha, m.in. dzięki tego typu eventom. Poza tym to oczywiście świetna produkcja dla miłośników zręcznościowego multiplayera. W grze przejmujemy kontrolę nad barwnymi, dysponującymi różnymi mocami bohaterami, którymi walczymy w drużynowych potyczkach. Deweloper dba o rozwój strzelanki, udostępniając co jakiś czas kolejnych bohaterów czy nowe mapy. Dodatkowo często organizowane są rozmaite wydarzenia okolicznościowe.