Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2015, 20:28

autor: Luc

Overwatch - beta-testy ruszają 27 października

Gracze z niecierpliwością wyczekujący nadchodzącej strzelanki Blizzarda niedługo będą mieli okazję przetestować Overwatch osobiście. Wersja beta zostanie udostępniona na kilkanaście dni przed tegorocznym BlizzConem.

Powyższych bohaterów będziemy mogli przetestować już za kilka tygodni. - Overwatch - beta-testy ruszają 27 października - wiadomość - 2015-10-15
Powyższych bohaterów będziemy mogli przetestować już za kilka tygodni.
NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O BETA-TESTACH:
  • Start 27 października 2015 roku
  • Udział tylko po wylosowaniu
  • Blizzard okazjonalnie otworzy beta testy dla wszystkich w weekendy
  • Jedynie na PC z Windowsem
  • Początkowo jedynie w regionie amerykańskim, dostęp dla graczy z Europy i Azji w późniejszym terminie

Kiedy niemal rok temu Blizzard oficjalnie ujawniał Overwatch, wiele osób podchodziło do tego projektu z dystansem. Sieciowa strzelanka od giganta znanego przede wszystkim z Diablo, Warcrafta oraz StarCrafta nie była do końca tym, czego niektórzy oczekiwali, ale im więcej informacji ujawniano na jej temat, tym ciekawiej całość się prezentowała. Do tej pory tylko nieliczni mieli jednak okazję przetestować nową produkcję (redakcji gry-online.pl udało się wstępnie ograć tytuł na zeszłorocznym BlizzConie, na PAX East 2015 oraz targach gamescom 2015), choć niedługo się to zmieni. Blizzard na oficjalnej stronie gry poinformował właśnie, że zamknięte beta-testy Overwatch rozpoczną się już 27 października 2015 roku. Podobnie jak w przypadku niedawno wydanego Heroes of the Storm, gracze będą do testów dopuszczani stopniowo. Początkowo dotyczyć będzie to jedynie osób z regionu amerykańskiego. Europejczycy oraz Azjaci zostaną włączeni do bety w późniejszym terminie.

Każdy bohater reprezentuje inny styl rozgrywki. - Overwatch - beta-testy ruszają 27 października - wiadomość - 2015-10-15
Każdy bohater reprezentuje inny styl rozgrywki.

Aby wziąć udział w becie, należy zaktualizować swój profil na Battle.net w sekcji profilu beta-testera. Jeżeli nie otrzymamy dostępu w pierwszej fazie, wciąż możemy liczyć na zaproszenia w kolejnych. Blizzard okazjonalnie otworzy także testy dla wszystkich chętnych w wybrane weekendy. Wszystko po to, aby przetestować wytrzymałość serwerów. Pierwsze wydarzenie tego typu ma się rozpocząć niedługo po zakończeniu BlizzConu. Twórcy poinformowali jednocześnie, że beta-testy będą dostępne jedynie dla posiadaczy pecetów z systemem operacyjnym Windows.

Wszyscy szczęśliwcy, którzy zostaną wytypowani do wzięcia udziału w zamkniętych testach Overwatch otrzymają dalsze instrukcje drogą mailową. Data premiery pełnej wersji wciąż pozostaje nieznana.