Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 2 lutego 2018, 18:27

Otwarty tydzień w Total War: ARENA

Nowi gracze, którzy dołączą do walki zyskają dodatkowe bonusy, a dla wszystkich dowódców uruchomiony został program “Nieśmiertelni".

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wargaming Alliance i Creative Assembly ogłaszają, że od dziś aż do 12 lutego każdy zainteresowany gracz może dołączyć do zamkniętej bety Total War: ARENA i wziąć udział w epickich starciach. Nowi gracze, którzy użyją kodu otrzymają 500 złota i 7 dni konta premium. Uwaga - kod jest ważny jedynie do 5 lutego.

Otwarty tydzień w Total War: ARENA - ilustracja #1

Dla wszystkich graczy przygotowany został program „Nieśmiertelni.” Dzięki niemu, za udział w grze można otrzymać fantastyczne nagrody, takie jak unikatowe opcje wyglądu jednostek, dodatkowe doświadczenie, srebro i wiele innych. Szczegóły programu dostępne są pod tym adresem -> https://totalwararena.net/pl/latest-news/latest-news/we-could-be-immortals/

„Otwarty tydzień to idealna okazja, aby dołączyć do gry w ostatnim etapie zamkniętej bety,” mówi Gabor Beressy, dyrektor gry Total War: ARENA w Creative Assembly. „Cenimy opinie graczy, a program Nieśmiertelnych to świetna okazja, aby nagrodzić wszystkich za udzielane wsparcie.”

„Zawsze staramy się dołączyć więcej graczy do Total War: ARENA,” dodaje Evgeniy Shukin, dyrektor wydawniczy Total War: ARENA w Wargaming Alliance. „Teraz nowi gracze mają szansę łatwo wejść do gry i dobrze się bawić poznając głębsze mechaniki rozgrywki od bardziej doświadczonych kolegów.”

Total War: ARENA zaprasza graczy do poprowadzenia legendarnych przywódców znanych z kart historii, takich jak Leonidas ze Sparty, Juliusz Cezar czy królowa barbarzyńców Boudica. Twórz armie, prowadź je do chwały na historycznych polach bitew. Unikatowe połączenie walki na bliski dystans, artylerii i kawalerii daje duże możliwości taktyczne.

Cały postęp w zamkniętej becie będzie zresetowany z chwilą osiągnięcia przez grę statusu otwartej bety. Jednakże, pozostawione zostaną wszystkie nagrody zdobyte w programie „Nieśmiertelni”. Więcej informacji o grze na oficjalnej stronie internetowej -> https://totalwararena.net/pl/