Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2016, 16:58

autor: Norton

Otwarta beta Battleborn startuje w kwietniu

Gearbox Software podzieliło się dziś z graczami kilkoma informacjami dotyczącymi otwartej bety ich najnowszej gry, Battleborn. Poznaliśmy datę rozpoczęcia testów, garść szczegółów dotyczących zawartości wersji beta (na posiadaczy konsoli PlayStation 4 czeka sporo przywilejów), a w sieci pojawił się również nowy zwiastun gry.

Otwarta beta Battleborn startuje w kwietniu - ilustracja #1

Całkiem niedawno informowaliśmy o nadchodzących otwartych betatestach Battleborn – hybrydy klasycznego FPS-a i produkcji typu MOBA. Dzisiaj, za pośrednictwem 2K Games i Gearbox Software, o owej becie dowiedzieliśmy się nieco więcej.

Data rozpoczęcia testów ustalona została na 8 kwietnia dla wersji na PlayStation 4 oraz 13 kwietnia dla posiadaczy pecetów i Xboxów (w obu przypadkach odnosimy się do czasu pacyficznego). Okres testowy zakończy się 18 kwietnia. W becie udostępnione zostaną dwie misje i dwa tryby rozgrywki: Incursion, polegający w skrócie na zniszczeniu dwóch wrogich robotów nim przeciwnik dokona tego samego, oraz Meltdown, w którym celem będzie zdobycie jak największej ilości punktów poprzez umożliwienie swoim jednostkom wykonania samobójczej misji polegającej na wskoczeniu w ogień wielkiego pieca. Wszystkim uczestnikom testów oddany zostanie do użytku komplet 25 grywalnych postaci, a posiadacze konsol ze stajni Sony będą mogli ponadto wcielić się w niedostęnego dla innych Toby’ego. Na tym nie koniec faworyzowania użytkowników PlayStation 4 – każdy biorący udział w testach w dniu premiery gry zostanie obdarowany pierwszym DLC Packiem oraz dostępem do kolejnej bohaterki – Alani.

Wszystkie informacje dotyczące otwartej bety Battleborn w formie zbiorczej znajdziecie tutaj. Gra swoją premierę (na każdej z wymienionych wyżej platform) mieć będzie 3 maja. Na zakończenie najnowszy trailer nadchodzącego dzieła Gearbox Software.