Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2019, 13:28

autor: Aquma

Orange Community Cup - dotarliśmy do półmetka eliminacji

Trwa turniej Fortnite: Battle Royale Orange Community Cup. Kolejne rundy eliminacji odbędą się 14 i 21 września, zaś wielki finał zaplanowano na kolejny weekend. Rozgrywki będzie można oglądać na żywo w pięciu polskich miastach: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku.

Dalszy ciąg zmagań turniejowych. - Orange Community Cup - dotarliśmy do półmetka eliminacji - wiadomość - 2019-09-13
Dalszy ciąg zmagań turniejowych.

Fanom Fortnite: Battle Royale przypominamy, że trwa turniej Orange Community Cup. Kolejne rundy eliminacji odbędą się 14 i 21 września (listę dotychczasowych zwycięzców znajdziecie na stronie eventu, w zakładce Faza Eliminacyjna”). Niestety nie ma już możliwości dołączenia do zabawy. Zapisy skończyły się 18 sierpnia - do udziału w zabawie zgłosiło się 18,5 tysiąca graczy.

Niedługo nadarzy się jednak okazja do śledzenia zmagań uczestników w wielkim finale. Wydarzenie będzie można oglądać na żywo 28 września - specjalne eventy z udziałem znanych internautów odbędą się w salonach Orange w kilku polskich miastach (poniżej znajdziecie tabelę z adresami i listą gości specjalnych).

Miasto

Adres salonu

Goście

Warszawa

Ul. Marszałkowska 126/134

Jacob, YoshihitoMayoshie, Lothar, Pago

Wrocław

Ul. Kazimierza Wielkiego 19/23

Nolif, Nitashi

Kraków

Ul. Kamieńskiego 11 (Bonarka)

Farell, Dżeejdżejka

Poznań

Ul. Półwiejska 42 lok. 103 (Stary Browar)

Holm, Paczol

Gdańsk

Ul. Karmelicka 1 (Krewetka)

Livestarrr, AL3XANDRAs

Warto odnotować, że dziesięciu graczy, którzy w eliminacjach zdobyli najwięcej punktów (tabelę określającą zasady znajdziecie w naszym poprzednim newsie na ten temat) zostanie zaproszonych do Warszawy. O zwycięstwo w finale powalczą w salonie Orange na ul. Świętokrzyskiej, natomiast pozostałych dziewięćdziesięciu dołączy do nich-online. Najlepszych pięćdziesięciu uczestników turnieju zdobędzie cenne nagrody finansowe. Ich łączna pula to 27 tys. złotych. Wyboru nagrodzonych osób dokona komisja konkursowa powołana przez organizatora.

  1. Orange Community Cup – strona oficjalna
  2. Orange dla graczy – strona oficjalna
Orange Community Cup - dotarliśmy do półmetka eliminacji - ilustracja #2

Orange Polska, ma w swojej ofercie usługę FTTH, czyli Fiber To The Home – światłowód do domu. W ramach Orange Love Gamers swoją usługę kieruje do graczy, oferując superszybkie łącze, stabilne połączenie, najmniejsze możliwe opóźnienia oraz ekspresowe pobieranie gier, aktualizacji, filmów, czy zdjęć.