Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2019, 08:34

autor: Aquma

Turniej Orange Community Cup - terminy, zasady i nagrody

Firma Orange organizuje turniej Fortnite: Battle Royale pod nazwą Orange Community Cup, w którym będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody finansowe. Zapisy potrwają do 18.08.2019 r. Kwalifikacje rozpoczną się w drugiej połowie sierpnia, zaś finał odbędzie się miesiąc później.

Zmagania rozpoczną się w drugiej połowie sierpnia. - Turniej Orange Community Cup - terminy, zasady i nagrody - wiadomość - 2019-08-06
Zmagania rozpoczną się w drugiej połowie sierpnia.

Jeśli lubicie rywalizować z innymi w Fortnite, a do tego macie słabość do konkursów i atrakcyjnych nagród (kto nie ma!), to mamy dla Was dobre wieści. Firma Orange postanowiła zorganizować turniej, który wyłoni najlepszych polskich graczy w grę Fortnite: Battle Royale. Zmagania rozpoczną się już niedługo - w drugiej połowie sierpnia.

Orange Community Cup to rozgrywki, w których nie dzielimy graczy na pecetowych i konsolowych, wierząc, że każdy powinien grać na tej platformie, na której najbardziej lubi. Jedyne czego potrzebują gracze, by cieszyć się rozgrywką i rywalizacją jest szybki internet. Dzisiejsza technologia i inicjatywy takie jak cross-play pomiędzy różnymi platformami dla graczy, sprawiają, że możemy realizować takie inicjatywy i pokazać, że nie tylko dostarczamy internet o doskonałych parametrach, ale wspieramy również społeczność graczy przez dodatkowe inicjatywy – powiedział Paweł Patkowski, Dyrektor Marki i Komunikacji Marketingowej w Orange Polska.

Orange Community Cup - terminy i rejestracja

W rozgrywkach mogą wziąć udział wszystkie osoby z polskim obywatelstwem, które wypełnią formularz dostępny na tej stronie. Zapisy potrwają do 18 sierpnia 2019 r. Warto przy tym odnotować, że osoby niepełnoletnie muszą uzyskać pisemną zgodę rodziców (podpisany skan należy przesłać na adres emailowy [email protected]). Konieczne jest też posiadanie konta Epic ID (trzeba je mieć, by w ogóle uruchomić Fortnite), a także profilu w serwisie komunikacyjnym Discord. Ważne: w obydwu przypadkach unikajcie nicków z wulgarnymi lub obraźliwymi słowami.

Kolejnym krokiem będzie przejście przez fazę otwartych eliminacji. Rozgrywki odbędą się w kilku terminach: 24 sierpnia, 31 sierpnia, 7 września, 14 września i 21 września 2019 r. Każdego z tych dni rozegrane zostaną 33 mecze (po 100 graczy w każdym spotkaniu). Do dalszego etapu turnieju przejdą osoby, które zwyciężą w spotkaniach eliminacyjnych i prześlą organizatorowi dowód swojej wygranej w postaci zrzutu ekranu (trzeba go wrzucić na serwer Discord najpóźniej 30 minut po zakończeniu gry). Konieczne będzie też zachowanie przez 24 godziny powtórki.

Grając będzie można korzystać z wszystkich przedmiotów dostępnych w Fortnite: Battle Royale (w wyjątkowych sytuacjach organizatorzy zastrzegają sobie prawo zbanowania jakiejś części ekwipunku). Zakazane będzie natomiast zdobywanie przewagi dzięki błędom, exploitom, makro lub dodatkowym, wspomagającym programom. W przypadku remisów zorganizowane zostaną dogrywki (wówczas trzeba będzie wygrać 2 z 3 spotkań). Warto odnotować, że w czasie rozgrywek będzie obecny Administrator, który na samym początku dyskretnie wyeliminuje się z dalszych zmagań (zabrania się wchodzenia z nim w interakcję), a następnie będzie obserwował przebieg spotkania.

Rozgrywki finałowe będą miały miejsce 28 września 2019 r. Dziesięciu graczy, którzy zdobyli najwięcej punktów (przyznawanych w oparciu o poniższą tabelę) zostanie zaproszonych do Brand Store Orange na ul. Świętokrzyskiej w Warszawie. Zaproszenia otrzymają też znani influencerzy ze sceny Fortnite. Pozostałych osiemdziesięciu dziewięciu uczestników (jedno miejsce jest zarezerwowane dla administratora) weźmie udział w finale przez Internet. Warto odnotować, że rozgrywki będzie można oglądać na żywo w salonach Orange w pięciu polskich miastach: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Na przybyłych czekać będą też dodatkowe atrakcje (np. spotkania ze streamerami).

Orange Community Cup - punktacja.
Orange Community Cup - punktacja.

Orange Community Cup - transmisje

Rozgrywki będą streamowane na oficjalnym kanale. Uczestnicy mają też prawo transmitować rozgrywki na własną rękę, jednak organizatorzy proszą o ustawienie co najmniej dwóch minut opóźnienia - w przeciwnym wypadku możecie zostać wykluczeni z turnieju. Gracze biorący udział w konkursie muszą wyrazić zgodę na podgląd i wyświetlanie ich gier w ramach transmisji.

Kto wie, może turniej stanie się dla kogoś drzwiami do prawdziwej sławy?
Kto wie, może turniej stanie się dla kogoś drzwiami do prawdziwej sławy?

Orange Community Cup - nagrody

Najlepszych pięćdziesięciu uczestników finału zdobędzie nagrody finansowe o łącznej puli 27 tys. złotych. Wyboru nagrodzonych graczy dokona komisja konkursowa powołana przez organizatora.

Orange Community Cup - nagrody.
Orange Community Cup - nagrody.

Należy odnotować, że uczestnicy reprezentowani przez daną spółkę otrzymają nagrodę dopiero po dostarczeniu przez firmę faktury VAT.

  1. Orange Community Cup – strona oficjalna
  2. Orange – strona oficjalna
  3. Gameset - strona oficjalna
Turniej Orange Community Cup - terminy, zasady i nagrody - ilustracja #5

Orange Polska, ma w swojej ofercie usługę FTTH, czyli Fiber To The Home – światłowód do domu. W ramach tej oferty swoją usługę kieruje do graczy, oferując superszybkie łącze, stabilne połączenie, najmniejsze możliwe opóźnienia oraz ekspresowe pobieranie gier, aktualizacji, filmów, czy zdjęć.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach
Fortnite: Battle Royale

Fortnite: Battle Royale