Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2019, 16:31

autor: Aquma

Orange Community Cup - czas na wielki finał!

Zbliża się wielki finał turnieju Fortnite: Battle Royale Orange Community Cup. Rozgrywki będzie można oglądać na żywo w pięciu polskich miastach: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku. Organizatorzy przygotowali cenne nagrody - zarówno dla uczestników rozgrywek, jak i fanów, którzy planują śledzić zmagania.

Finał Orange Community Cup już za rogiem. - Orange Community Cup - czas na wielki finał! - wiadomość - 2019-09-26
Finał Orange Community Cup już za rogiem.

Zbliża się ważny dzień dla fanów Fortnite: Battle Royale. 28 września – czyli w najbliższą sobotę – odbędzie się wielki finał Orange Community Cup, w którym wezmą udział najlepsi gracze wyłonieni w eliminacjach przeprowadzanych w ostatnich tygodniach (w zabawie wzięło udział przeszło 18,5 tysiąca graczy z całej Polski). Stawką w turnieju są nagrody finansowe o łącznej puli 27 tys. złotych.

Dziesięciu graczy, którzy w eliminacjach zdobyli najwięcej punktów stanie do ostatecznych zmagań w warszawskim Orange Smart Store (ul. Marszałkowska 126/134). Przypominamy też, że wydarzenie będzie można oglądać na żywo w czterech innych polskich miastach: Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku. W eventach organizowanych z tej okazji będą uczestniczyli goście specjalni - mowa o popularnych polskich streamerach i youtuberach (listę gości i adresy salonów Orange znajdziecie w tabeli na samym dole tej wiadomości).

Partnerami finału Orange Community Cup będą firmy BigBen oraz ASUS, produkujące i sprzedające wysokiej klasy sprzęt gamingowy. BigBen dostarczy klawiatury, myszki oraz słuchawki marki Nacon, a także inne cenne nagrody, które będą mogli zdobyć fani przybyli do wymienionych poniżej salonów. Konkursy będą prowadzone przez twórców i streamerów. Z kolei ASUS wyposaży stanowiska dla finalistów w Warszawie w komputery oraz monitory marki ASUS ROG, które koncentrują się na najważniejszych funkcjach gamingowych, zapewniając najlepsze wrażenia z rozgrywki.

Miasto

Adres salonu

Goście specjalni

Warszawa

Ul. Marszałkowska 126/134

Jacob, YoshihitoMayoshie, Lothar, Pago

Wrocław

Ul. Kazimierza Wielkiego 19/23

Nolif, Nitashi

Kraków

Ul. Kamieńskiego 11 (Bonarka)

Farell, Dżeejdżejka

Poznań

Ul. Półwiejska 42 lok. 103 (Stary Browar)

Holm, Paczol

Gdańsk

Ul. Karmelicka 1 (Krewetka)

Livestarrr, AL3XANDRAs

  1. Orange Community Cup – strona oficjalna
  2. Orange – strona oficjalna
Orange Community Cup - czas na wielki finał! - ilustracja #2

Orange Polska, ma w swojej ofercie usługę FTTH, czyli Fiber To The Home – światłowód do domu. W ramach Orange Love Gamers swoją usługę kieruje do graczy, oferując superszybkie łącze, stabilne połączenie, najmniejsze możliwe opóźnienia oraz ekspresowe pobieranie gier, aktualizacji, filmów, czy zdjęć.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fortnite: Battle Royale

Fortnite: Battle Royale