Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2019, 16:31

Orange Community Cup - czas na wielki finał!

Zbliża się wielki finał turnieju Fortnite: Battle Royale Orange Community Cup. Rozgrywki będzie można oglądać na żywo w pięciu polskich miastach: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku. Organizatorzy przygotowali cenne nagrody - zarówno dla uczestników rozgrywek, jak i fanów, którzy planują śledzić zmagania.

Finał Orange Community Cup już za rogiem. - Orange Community Cup - czas na wielki finał! - wiadomość - 2019-09-26
Finał Orange Community Cup już za rogiem.

Zbliża się ważny dzień dla fanów Fortnite: Battle Royale. 28 września – czyli w najbliższą sobotę – odbędzie się wielki finał Orange Community Cup, w którym wezmą udział najlepsi gracze wyłonieni w eliminacjach przeprowadzanych w ostatnich tygodniach (w zabawie wzięło udział przeszło 18,5 tysiąca graczy z całej Polski). Stawką w turnieju są nagrody finansowe o łącznej puli 27 tys. złotych.

Dziesięciu graczy, którzy w eliminacjach zdobyli najwięcej punktów stanie do ostatecznych zmagań w warszawskim Orange Smart Store (ul. Marszałkowska 126/134). Przypominamy też, że wydarzenie będzie można oglądać na żywo w czterech innych polskich miastach: Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku. W eventach organizowanych z tej okazji będą uczestniczyli goście specjalni - mowa o popularnych polskich streamerach i youtuberach (listę gości i adresy salonów Orange znajdziecie w tabeli na samym dole tej wiadomości).

Partnerami finału Orange Community Cup będą firmy BigBen oraz ASUS, produkujące i sprzedające wysokiej klasy sprzęt gamingowy. BigBen dostarczy klawiatury, myszki oraz słuchawki marki Nacon, a także inne cenne nagrody, które będą mogli zdobyć fani przybyli do wymienionych poniżej salonów. Konkursy będą prowadzone przez twórców i streamerów. Z kolei ASUS wyposaży stanowiska dla finalistów w Warszawie w komputery oraz monitory marki ASUS ROG, które koncentrują się na najważniejszych funkcjach gamingowych, zapewniając najlepsze wrażenia z rozgrywki.

Miasto

Adres salonu

Goście specjalni

Warszawa

Ul. Marszałkowska 126/134

Jacob, YoshihitoMayoshie, Lothar, Pago

Wrocław

Ul. Kazimierza Wielkiego 19/23

Nolif, Nitashi

Kraków

Ul. Kamieńskiego 11 (Bonarka)

Farell, Dżeejdżejka

Poznań

Ul. Półwiejska 42 lok. 103 (Stary Browar)

Holm, Paczol

Gdańsk

Ul. Karmelicka 1 (Krewetka)

Livestarrr, AL3XANDRAs

  1. Orange Community Cup – strona oficjalna
  2. Orange – strona oficjalna
Orange Community Cup - czas na wielki finał! - ilustracja #2

Orange Polska, ma w swojej ofercie usługę FTTH, czyli Fiber To The Home – światłowód do domu. W ramach Orange Love Gamers swoją usługę kieruje do graczy, oferując superszybkie łącze, stabilne połączenie, najmniejsze możliwe opóźnienia oraz ekspresowe pobieranie gier, aktualizacji, filmów, czy zdjęć.