Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 kwietnia 2014, 18:10

autor: Maciej Jałowiec

Opracuj scenariusz komiksu ze Spider-Manem i zgarnij PlayStation 4!

Niesamowity Spider-Man 2 już niedługo wchodzi do kin, a my z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć konsolę Sony PlayStation 4!

Opracuj scenariusz komiksu ze Spider-Manem i zgarnij PlayStation 4! - ilustracja #1

25 kwietnia do kin wchodzi Niesamowity Spider-Man 2, najnowszy film z Człowiekiem-Pająkiem w roli głównej, a już dziś zachęcamy Was do zabawy, w której przygotowaliśmy dla Was nagrodę jaką żaden gracz nie pogardzi – mowa bowiem o konsoli ósmej generacji, Sony PlayStation 4. Aby wziąć udział w walce o ten sprzęt, należy przygotować scenariusz komiksu o przygodach Petera Parkera. Opcjonalnie można też przygotować szkic takiej historii. Prace należy zgłaszać w komentarzach do strony konkursowej znajdującej się pod adresem spiderman.gry-online.pl. Tam również znajdziecie szczegóły przedstawionego zadania oraz inne istotne informacje, takie jak np. regulamin konkursu. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 11 maja włącznie!

Korzystając z okazji zapraszamy również do zapoznania się z artykułami i materiałami wideo, które przygotowaliśmy dla Was z okazji premiery filmu. Pawlik przybliża najlepsze i najgorsze gry z udziałem Spider-Mana, Jordan opowiada o występach Petera Parkera na dużym i małym ekranie (poczynając od serialu z roku 1967!), a wraz z Czarnym Wilkiem możecie prześledzić historię komiksów – to właśnie dzięki nim rozpoczęła się przygoda tego niezwykle popularnego superbohatera.

Jeszcze raz zapraszamy do udziału w konkursie i przypominamy, że za wielką nagrodą kryje się także wielka odpowiedzialność zapoznania się z regulaminem! Życzymy dobrej zabawy przy tworzeniu scenariuszy! Powodzenia!