Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2020, 16:06

autor: qjin

Opóźni się premiera Empire of Sin – gangsterskiej strategii Johna Romero

Dowiedzieliśmy się, że Empire of Sin, gangsterska strategia Johna Romero, zaliczy spore opóźnienie. Premiera gry odbędzie się kilka miesięcy później, niż pierwotne planowano. Nadal nie poznaliśmy dokładnej daty debiutu.

Empire of Sin wyjdzie przynajmniej kilka miesięcy później, niż zakładano. - Opóźni się premiera Empire of Sin – gangsterskiej strategii Johna Romero - wiadomość - 2020-02-18
Empire of Sin wyjdzie przynajmniej kilka miesięcy później, niż zakładano.

Firma Paradox Interactive postanowiła, że nadchodząca strategia Johna Romero i jego studia Romero Games zaliczy obsuwę. Empire of Sin, bo o niej mowa, miała zadebiutować na rynku wiosną, ale ostatecznie ukaże się najwcześniej jesienią 2020 roku. Dokładna data premiery nie została podana. Brenda Romero, reżyserka gry, ujawniła w oficjalnym komunikacie prasowym, że przyczyną jest – jak to bywa w przypadku większości opóźnień – chęć dopracowania produkcji, a to wymaga dodatkowego czasu.

Empire of Sin jest produkcją niezależnego studia Romero Games, założonego przez Johna Romero i jego żonę Brendę. Akcja gry przeniesie nas do Chicago z lat 20. XX wieku, czyli okresu gangsterów i prohibicji. Przygodę zaczniemy jako boss niewielkiej mafii i spróbujemy zapanować nad całym miastem. Będziemy poszerzać swoją działalność, nawiązywać nowe relacje biznesowe czy stoczymy walkę z przedstawicielami wrogich frakcji w systemie turowym, rodem z gier XCOM.

W grze sięgniemy również po broń. - Opóźni się premiera Empire of Sin – gangsterskiej strategii Johna Romero - wiadomość - 2020-02-18
W grze sięgniemy również po broń.

Empire of Sin zadebiutuje na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Tytuł ma ukazać się na wszystkich docelowych platformach sprzętowych w tym samym czasie. Jak wynika z karty produktu w sklepie Steam, dzięki której poznaliśmy wymagania sprzętowe, gra nie będzie dostępna w polskiej wersji językowej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach