Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 stycznia 2012, 13:58

autor: Kono

Operations w Star Wars: The Old Republic

Operations (Operacje) to specjalne miejsca, w których ośmio- lub szesnastoosobowe drużyny graczy reprezentujących Republikę lub Imperium stają naprzeciwko największych zagrożeń Galaktyki.

Operations w Star Wars: The Old Republic - ilustracja #1
Operations
  • Typ rozgrywki: PvE
  • Sugerowany poziom postaci: 50
  • Dla członków Republiki lub Imperium
  • Specjalne misje, w których uczestniczy duża grupa osób

Zarówno Republika, jak i Imperium mają swoje powody, by wysyłać do Operacji swoich przedstawicieli. Gdy gracze znajdują się wewnątrz specjalnej strefy, muszą wspólnymi siłami rozwiązywać zagadki i walczyć z niezwykle potężnymi przeciwnikami. W zamian za to, otrzymają bronie, zbroje i inne wartościowe przedmioty. Co ciekawe, każda ze stron otrzymuje własną, wciągającą historię towarzyszącą zwiedzaniu tych niebezpiecznych miejsc.

Niewątpliwie będziecie chcieli sprawdzić każdy zakamarek danej Operacji. Nie musicie jednak obwąchiwać ścian już przy pierwszym podejściu. Operacje są powtarzalne i można do nich podchodzić wiele razy. Każda z nich będzie dodatkowo posiadać stopniowalny poziom trudności. Oznacza to, że każdy, nawet po ukończeniu danej Operacji, będzie mógł podnieść poprzeczkę i spróbować swoich sił jeszcze raz.

Aktualnie w Star Wars: The Old Republic znajdują się następujące Operacje: