Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 listopada 2012, 13:00

autor: Sarge

Ogłoszono nominacje do tegorocznych nagród Spike TV Video Game Awards

Borderlands 2, Halo 4 oraz Journey to trzy produkcje, które otrzymały najwięcej nominacji w poszczególnych kategoriach dla najlepszych gier 2012 roku ogłaszanych na gali Spike TV Video Game Awards. Grudniowa impreza będzie także okazją do zapowiedzi nowych tytułów.

Na oficjalnej stronie internetowej Spike TV ogłoszono nominacje dla najlepszych gier 2012 roku. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas tegorocznej edycji gali Spike TV Video Game Awards, na której od kilku lat pojawiają się także zapowiedzi nieujawnianych wcześniej gier.

Tym razem o tytuł Gry Roku powalczą ze sobą Assassin’s Creed III, Dishonored, Journey, Mass Effect 3 oraz The Walking Dead. Z kolei najwięcej nominacji w różnych kategoriach przypadło trzem produkcjom: Borderlands 2, Halo 4 oraz Journey. Każda z nich dostała po siedem wyróżnień. Wyniki zostaną ogłoszone 7 grudnia bieżącego roku podczas gali Spike TV Video Game Awards.

Ogłoszono nominacje do tegorocznych nagród Spike TV Video Game Awards - ilustracja #1

Plebiscyt tradycyjnie został podzielony na wiele kategorii, a pełne zestawienie nominacji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej. Laureaci zostaną wybrani przez specjalną komisję, ale gracze również mogą wziąć udział w głosowaniu, choć nie będzie to miało większego wpływu na oficjalny wybór zwycięzców. Nie dotyczy to tylko kategorii najbardziej oczekiwanej gry, która zostanie wybrana wyłącznie przed odwiedzających oficjalną stronę.

Na imprezę Spike TV Video Game Awards czekamy nie tylko ze względu na ogłoszenie najlepszych gier 2012 roku. Uwagę graczy skupia przede wszystkim możliwość ujrzenia zapowiedzi dotychczas nieujawnianych produkcji. W ostatnich latach stało się to tradycją tej imprezy. Wystarczy przypomnieć, że na gali w 2010 roku po raz pierwszy otrzymaliśmy zapowiedź gry The Elder Scrolls V: Skyrim.

Tytuły nominowane do kategorii Gry Roku 2012: