Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 maja 2018, 18:22

autor: Ender

Oficjalne zestawy klocków LEGO Overwatch w drodze

Firma Activision Blizzard ogłosiła, że podpisała umowę licencyjną z firmą LEGO, która zaowocuje powstaniem nowej linii klocków opartych na grze Overwatch. Zabawkowy gigant ma zamiar wprowadzić do sprzedaży całą gamę zestawów z bohaterami tego tytułu (i nie tylko jego; pod uwagę brane są też m.in. Call of Duty i Destiny), dostępnych we wszystkich przedziałach cenowych.

Na odbywających się w Las Vegas targach Licensing Expo 2018, na których licencjobiorcy i licencjodawcy z całego świata szukają nowych partnerów biznesowych, firma Activision Blizzard podpisała kolejne umowy na produkcję gadżetów z logo jej najważniejszych marek. Z pewnością największą z nich jest nawiązanie współpracy z zabawkowym gigantem LEGO. Za sprawą porozumienia z duńską spółką, w jeszcze nieokreślonym czasie (najprawdopodobniej w przyszłym roku) do sklepów trafią zestawy klocków oparte na grze Overwatch. Producent planuje wypuścić linię produktów, które mają być dostępne we wszystkich przedziałach cenowych. Spodziewać powinniśmy się więc kompletów inspirowanych poszczególnymi mapami gry, a także figurek większości najpopularniejszych bohaterów.

Klocki pojawią się najprawdopodobniej w przyszłym roku - Oficjalne zestawy klocków LEGO Overwatch w drodze - wiadomość - 2018-05-22
Klocki pojawią się najprawdopodobniej w przyszłym roku

Overwatch otrzyma poza tym także dedykowane zestawy pistoletów Nerf, linię ubrań produkcji firmy Uniqlo, a także książki i artbooki przygotowane przez wydawnictwo Dark Horse. Nowe gadżety, figurki, ubrania, książki itd. dostaną także serie Spyro, Crash Bandicoot, Destiny oraz Call of Duty, w tym najnowsze Call of Duty: Black Ops 4. Przypomnijmy także, że w tym tygodniu Overwatch obchodzi swoje drugie urodziny. Z tej okazji Blizzard organizuje nowy event o nazwie Rocznica, a także darmowy weekend z grą dla wszystkich zainteresowanych.

  1. Oficjalna strona Overwatch
  2. Kompendium wiedzy Overwatch