Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2018, 10:22

autor: Riddick

Darmowy weekend z Overwatch oraz zapowiedź Rocznicy

Overwatch ma już dwa lata. W tym roku urodziny tytułu też będziemy obchodzić z pompą. Oprócz nowych przedmiotów kosmetycznych, otrzymamy również kolejną mapę oraz elementy ze wszystkich poprzednich wydarzeń sezonowych. Ponadto w dniach 25-29 maja w strzelankę Blizzarda pogramy za darmo.

Wydarzenia sezonowe to świetny sposób na powroty do tytułu oraz oderwanie się od tradycyjnych trybów gry. - Darmowy weekend z Overwatch oraz zapowiedź Rocznicy - wiadomość - 2018-05-15
Wydarzenia sezonowe to świetny sposób na powroty do tytułu oraz oderwanie się od tradycyjnych trybów gry.

Fani Overwatch mają powód do zadowolenia. W tym miesiącu tytuł obchodzi drugą rocznicę wydania, w związku z czym jego twórcy przygotowali sporą ilość atrakcji. Oprócz 50 nowych elementów kosmetycznych takich jak skórki, emotki czy kwestie, do gry trafi kolejna mapa dla trybu Deathmatch wraz z możliwością rozgrywek rankingowych. Jakby tego było mało, gracze otrzymają do swojej dyspozycji elementy kosmetyczne oraz tryby gry z wszystkich poprzednich wydarzeń sezonowych!

Skiny dodawane do gry mogą się podobać lub nie, ale trzeba im przyznać, zawsze są efektowne. - Darmowy weekend z Overwatch oraz zapowiedź Rocznicy - wiadomość - 2018-05-15
Skiny dodawane do gry mogą się podobać lub nie, ale trzeba im przyznać, zawsze są efektowne.

Najbardziej pożądanymi elementami kosmetycznymi są oczywiście skórki. Spośród dziesiątek skinów ze wszystkich wydarzeń można będzie wylosować 11 zupełnie nowych, w tym 8 legendarnych i 3 epickie. Co więcej, każdy kto w tym czasie zaloguje się do gry, otrzyma jedną specjalną skrzynkę z gwarantowanym legendarnym łupem. Drugą otrzymamy kupując 50 skrzyń w sklepie Blizzarda. Największą jednak rocznicową atrakcją wydaje się być nowa mapa dla trybu Deathmatch, wzorowana na znajdującej się w Jordanii Petrze. Jak dotąd wszystkie lokacje w grze są mocno związane z wydarzeniami w uniwersum gry, możemy więc się spodziewać, że i Petra otrzyma własną otoczkę fabularną.

Darmowy weekend z Overwatch to świetny moment na wypróbowanie tej wyjątkowej gry. - Darmowy weekend z Overwatch oraz zapowiedź Rocznicy - wiadomość - 2018-05-15
Darmowy weekend z Overwatch to świetny moment na wypróbowanie tej wyjątkowej gry.

Wydarzenie wystartuje 22 maja. Natomiast 25 maja o godzinie 20:00 rozpocznie się darmowy weekend z Overwatch na PC (wymagane konto w aplikacji Battle.net), PS4 oraz Xbox One i potrwa do 29 maja, do godziny 8:59. W przypadku konsol Sony, grę można będzie wypróbować bez posiadania subskrypcji PS Plus. Jak zwykle podczas darmowego weekendu, gracze otrzymają dostęp do pełnej zawartości gry, a wszystkie poczynione przez nich postępy zostaną zachowane, gdyby zdecydowali się za zakup tytułu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Overwatch

Overwatch