Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2018, 10:15

autor: ElMundo

Sporo nowości w patchu 1.31 do Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator

Studio SCS Software opublikowało właśnie najnowsze patche, oznaczone numerkiem 1.31, które trafią zarówno do American Truck Simulator, jak i wciąż niesamowicie popularnego Euro Truck Simulator 2. Poprawki przynoszą sporo nowej zawartości do obydwu tytułów.

Droga stanowa CA-120 jest naprawdę bardzo malownicza. - Sporo nowości w patchu 1.31 do Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator - wiadomość - 2018-05-15
Droga stanowa CA-120 jest naprawdę bardzo malownicza.

Po ponad miesiącu otwartych testów nowych poprawek do sieci trafiły dwa nowe patche do symulatorów ciężarówki – American Truck Simulator oraz Euro Truck Simulator 2. Pomimo identycznej numeracji, każda z tych gier otrzymała szereg nowości przeznaczonych tylko dla niej.

W przypadku ATS główną atrakcją jest wprowadzenie nowej, malowniczej trasy stanowej CA-120 ulokowanej w centrum Kalifornii i łączącej San Joaquin Valley z Mono County. Droga biegnie przez park narodowy Yosemite, więc możemy spodziewać się wielu ładnych widoków za oknem oraz roślinności niespotykanej nigdzie indziej. Do gry trafiły także zupełnie nowe przyczepy pozwalające na przewożenie sypkich materiałów używanych do wznoszenia budynków.

W grze pojawią się kable łączące ciągnik z naczepą. - Sporo nowości w patchu 1.31 do Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator - wiadomość - 2018-05-15
W grze pojawią się kable łączące ciągnik z naczepą.

Lista nowości w ETS 2 jest nieco dłuższa – do gry dodano podwozie w wariancie 8x4 do ciężarówek Scania S i R oraz nowy zestaw części wykorzystywanych do modyfikacji tychże pojazdów. Nie brak także nowych zleceń oraz towarów dostępnych dla posiadaczy DLC o nazwie Special Transport oraz różnorodnych losowych sytuacji znanych dotychczas z American Truck Simulator. Mowa tutaj głównie o remontach nawierzchni dróg czy też zwężeniach jezdni oraz wypadkach. Producent chwali się także uaktualnionymi tablicami rejestracyjnymi dla kilku krajów, w tym Polski.

Co oprócz tego znajdziemy w nowych aktualizacjach? Wśród elementów wspólnych dla obydwu produkcji możemy wyróżnić obecność kabli łączących ciągnik z naczepą, jak również poprawki w renderingu widoku z lusterek bocznych. Poprawki przynoszą także kilka nowości związanych z narzędziami moderskimi oraz zmiany w pracy komputera pokładowego czy obecność nowych filtrów przy wyborze zleceń.

Aktualizacja 1.31 została udostępniona dla posiadaczy Euro Truck Simulator 2 oraz American Truck Simulator w wersji Steam. Gracze korzystający z innych edycji tych gier muszą poczekać na patcha jeszcze przez kilka dni. Pełną listę zmian znajdziecie z kolei na oficjalnej stronie dewelopera, czyli SCS Software.