Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2018, 18:19

autor: Vergil

II wojna światowa w Battlefied 5 to już pewniak

Kolejne poszlaki wskazują na to, że w Battlefield V trafimy w czasy II wojny światowej. Niejako przy okazji możemy zobaczyć, jak prawdopodobnie będzie prezentować się okładka gry.

Jak donosi twitterowy profil Battlefield Bulletin, Battlefield V pojawił się w ofercie sklepów PlayStation Store z różnych zakątków świata. Tym samym światło dzienne ujrzała grafika, która prawdopodobnie będzie zdobić okładkę gry; obrazek potwierdza, że akcja gry zostanie osadzona w czasach II wojny światowej. Rzućmy więc na niego okiem.

Powyższa grafika potwierdza to, o czym mówiło się od jakiegoś czasu. Battlefield V zabierze nas w czasy II wojny światowej. - II wojna światowa w Battlefied V to już pewniak - wiadomość - 2018-05-22
Powyższa grafika potwierdza to, o czym mówiło się od jakiegoś czasu. Battlefield V zabierze nas w czasy II wojny światowej.

Zacznijmy od tego, że widoczny na nim żołnierz wygląda niczym amerykański spadochroniarz z czasów II wojny światowej; świadczy o tym jego ubiór, a przede wszystkim – kompas na nadgarstku. Na podorędziu bohatera znajduje się pistolet M1911, karabin M1, latarka US TL-122, a także manierka. Poza tym z informacji zawartych w opisie produktu można wyczytać, że gra doczeka się wersji Deluxe; na chwilę obecną nie wiadomo jednak, co miałaby ona zawierać.

Przypomnijmy, że w chwili, w której są pisane te słowa, do oficjalnej prezentacji Battlefield V zostało niewiele ponad dobę. Wcześniej firma Electronic Arts pokazała krótki teaser, w którym także zawarto pewne wskazówki na temat czasu akcji gry.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Battlefield