Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2018, 19:12

autor: Vergil

TVGRY.pl na Digital Dragons 2018

Na tegorocznej konferencji Digital Dragons pojawiła się ekipa TVGRY.pl, która transmitowała na żywo najciekawsze gry przywiezione do krakowskiego ICE. Sprawdźmy, co można zobaczyć na jej kanale w serwisie Twitch.

Mija drugi dzień tegorocznej edycji Digital Dragons, której jednym z patronów jest portal GRYOnline.pl. Mowa o największej w Europie Środkowej imprezie przeznaczonej dla firm zajmujących się elektroniczną rozrywką, organizowanej przez Krakowski Park Technologiczny. Jest to również wydarzenie, podczas którego gracze mogą zapoznać się z nadchodzącymi (ale nie tylko) produkcjami. Obecna na miejscu ekipa TVGRY.pl transmitowała na żywo najsmaczniejsze kąski, a jej kanał na Twitchu pęka w szwach od materiałów. Dlatego też postanowiliśmy zrobić szybki przegląd zawartości przygotowanej przez naszych kolegów.

Na pierwszy ogień idzie powyższy materiał prezentujący najlepsze polskie gry, które zmierzają na sklepowe półki; dalej mamy zapisy rozgrywki z Thea 2, The Beast Inside, Apocalipsis: Harry at the End of the World oraz X-Morph: Defense. Następny w kolejce jest wywiad z twórcami Darkwood (podczas którego deweloperzy podzielili się informacjami zza kulis) czy wreszcie prezentacja najlepszych gier polskich twórców. Warto odnotować, że powyższe materiały są na tyle obszerne, że na obejrzenie ich wszystkich będziecie potrzebować cały dzień.

Digital Dragons przez lata wyrobiło sobie markę „polskiego GDC”. - TVGRY.pl na Digital Dragons 2018 - wiadomość - 2018-05-23
Digital Dragons przez lata wyrobiło sobie markę „polskiego GDC”.

Konferencja zakończy się dzisiaj wieczorem. Przypomnijmy, że w ciągu minionych dwóch dni poznaliśmy laureatów nagród Digital Dragons 2018, a także przygotowaliśmy dla Was sprawozdanie na temat polskiego rynku gier wideo; w zeszłym miesiącu ujawniono także gry nominowane w konkursie Indie Showcase.

  1. Oficjalna strona internetowa konferencji Digital Dragons
  2. Strona internetowa TVGRY.pl
  3. TVGRY.pl na Twitchu