Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2020, 12:45

autor: AlexB

Oficjalne pluszaki i koszulki z Among Us kompletnie się wyprzedały

Studio InnerSloth poinformowało, że wyprzedały się już wszystkie licencjonowane gadżety związane z grą Among Us. Stało się to w nieco ponad miesiąc od wypuszczenia ich na rynek.

Among Us to absolutny hit ostatnich tygodni, o czym pisaliśmy już wielokrotnie. Niedawno otrzymaliśmy kolejny dowód na ogromną popularność tej sieciowej produkcji od studia InnerSloth. Otóż w oficjalnym sklepie twórców wyprzedały się już wszystkie licencjonowane gadżety związane z grą. Nastąpiło to zaledwie nieco ponad miesiąc od momentu, kiedy pojawiły się one na rynku.

Jeśli zatem zamierzaliście zakupić pluszaka bądź koszulki z motywem Among Us i nie zdążyliście tego zrobić, to będziecie musieli trochę poczekać. Nowy rzut gadżetów pojawi się najprawdopodobniej dopiero na święta. Jednak są też pewne dobre wiadomości. Otóż studio InnerSloth nawiązało współpracę z firmą Dual Wield Studios, która jest pośrednikiem między deweloperami a niezależnymi osobami tworzącymi różne produkty związane z grami. Ponadto ekipa stojąca za Among Us zachęca artystów do indywidualnego kontaktowania się z nimi, jeśli chcieliby zaproponować dzieła do sprzedaży. Dzięki temu ruchowi możemy spodziewać się w przyszłości większego wyboru przedmiotów kolekcjonerskich z licencją omawianej gry.

A co jeśli zdążyliście złożyć zamówienia przed wyczerpaniem zapasów? Jeśli zakupiliście wyłącznie pluszaki to powinniście je już mieć w domach bądź wkrótce je otrzymacie, gdyż większość została wysłana. Gorzej sytuacja ma się z koszulkami. Z powodu epidemii koronawirusa powstały problemy z produkcją części z nich. Ekipa z InnerSloth pracuje obecnie nad rozwiązaniem tej kwestii. Brakujące T-shirty powinny zostać dostarczone w okresie między końcem października a połową listopada.

Oficjalne pluszaki i koszulki z Among Us kompletnie się wyprzedały - ilustracja #1
Oficjalne koszulki i pluszaki z Among Us cieszą się popularnością wśród graczy.

Jeśli chcecie być na bieżąco z ofertą sklepu z gadżetami z Among Us, to możecie się zapisać do newslettera na tej stronie. Natomiast jeżeli jesteście zainteresowani samą grą, to przypominamy, że jest ona dostępna na PC oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS. Na telefonach i tabletach w tytuł można zagrać za darmo, natomiast na komputerach trzeba za niego zapłacić. Na platformie Steam kosztuje on 17,99 złotych.

  1. Oficjalna strona gry Among Us
  2. Among Us to symulatora bycia kanalią. Oto 5 lekcji życia, które dała mi gra
  3. Among Us – poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 2020-10-14

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Among Us

Among Us