Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 marca 2013, 18:30

autor: Ender

Nowy trailer Dead Island: Riptide

W internecie pojawił się kolejny trailer gry Dead Island: Riptide. Zobaczymy na nim początkowe fragmenty rozgrywki, nowego bohatera, a także poznamy zarys fabuły produkcji, którą przygotowało polskie studio Techland.

W sieci pojawił się najnowszy trailer gry Dead Island Riptide, kontynuującej przygody czwórki bohaterów serii Dead Island, która zadebiutowała w 2011 roku. Trwający półtora minuty klip prezentuje nowe fragmenty rozgrywki oraz przedstawia nam zarys fabuły. Przyjrzymy się początkowemu etapowi produkcji, który rozgrywa się na statku, jakim bohaterowie uciekli w pierwszej odsłonie cyklu. Ich spokój burzy wybuch epidemii, zamieniającej ocalałych na pokładzie w krwiożerczych nieumarłych oraz potężny sztorm rozbijający łódź. W drugiej połowie filmu zobaczymy nowego grywalnego bohatera, a także spustoszoną przez tropikalną burzę wyspę Palanai, na której spędzimy większą część zabawy.

Jeżeli opisywany film jest zbyt krótki, by wyrobić sobie zdanie o grze, zawsze możemy obejrzeć ponad 9-minutowy zapis gameplayu z wczesnej wersji tytułu, który opublikowaliśmy pod koniec stycznia. Dead Island: Riptide trafi na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Jego europejską datę premiery wyznaczono na 26 kwietnia tego roku.

  1. Zapowiedź Dead Island Riptide - powracamy na Martwą Wyspę
  2. Oficjalna strona serii Dead Island