Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2013, 10:35

autor: Orlov

Nowy gameplay z DayZ Standalone

Dean Hall, jeden z twórców DayZ, udostępnił ponad ośmiominutowy film z wersji pre-alfa gry. Materiał wideo przedstawia między innymi elementy eksploracji i walkę w zwarciu.

Data premiery gry pozostaje nieznana - Nowy gameplay z DayZ Standalone - wiadomość - 2013-11-17
Data premiery gry pozostaje nieznana

Samodzielna wersja survivalowego moda DayZ wciąż znajduje się w produkcji. Studio Bohemia Interactive, deweloper tytułu, zapewniło na początku miesiąca, że gra osiągnęła już status alfa. W celu zaprezentowania postępów prac nad nią, głównodowodzący projektem Dean Hall udostępnił ponad ośmiominutowy gameplay z wersji pre-alfa. Dostępny poniżej materiał wideo, nieedytowany w żadnym stopniu, przedstawia między innymi walkę w zwarciu i podstawowe elementy eksploracji.

Premiera komercyjnej wersji DayZ wciąż pozostaje tajemnicą. Wiemy na pewno, że gra zostanie udostępniona wcześniej w ramach programu Steam Early Access. Twórcy ostrzegają jednak, że nastąpi to dopiero po zoptymalizowaniu serwerów multiplayerowych.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

DayZ

DayZ