Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2016, 18:01

autor: Góral

Nowy fragment rozgrywki z Gears of War 4

Osoby wyczekujące premiery strzelanki Gears of War 4 powinny obejrzeć najnowsze nagranie z rozgrywką, opublikowane przez firmę Microsoft. Tytuł ukaże się w październiku na Xboksie One i PC-tach (Windows 10).

Firma Microsoft opublikowała kolejne nagranie z rozgrywką z Gears of War 4 na konsolę Xbox One oraz PC-ty (Windows 10). Tym razem możemy obejrzeć kilka minut z misji w czasie której JD, Del, Kait oraz sam Marcus Fenix (główna postać oryginalnej trylogii) spróbują uratować Reynę – matkę Kait. Bohaterowie muszą się spieszyć, gdyż w ich stronę zmierza potężna burza. Rozgrywka, jak to w „Gearsach”, skupia się przede wszystkim na wartkiej akcji i strzelaniu. Na materiale możemy zobaczyć m.in. organiczne osłony, które pękają po przyjęciu magazynka pocisków z karabinu, egzekucje strzelbą i nożem czy też walkę w trakcie burzy. Kto widział wcześniejsze nagrania raczej nie będzie zaskoczony, ale trzeba przyznać, że szykuje się efektowna produkcja utrzymana w klimacie poprzedniczek.

Gears of War 4 zadebiutuje na rynku 11 października bieżącego roku. Gra dostępna będzie w kilku edycjach – podstawowej, Ultimate Edition (zawiera przepustkę sezonową) oraz kolekcjonerskiej z figurką JD. Tytuł będzie jednym z kilkunastu dostępnych w ramach programu Xbox Play Anywhere. Oznacza to, że wersja na Xboksa One ma być kompatybilna z tą z PC-tów, rozgrywkę będzie można rozpocząć na jednym urządzeniu i dokończyć na drugim. Poza tym, dokonując zakupu otrzymamy obie wersje.

W Gears of War 4 powróci nasz stary znajomy. - Nowy fragment rozgrywki z Gears of War 4 - wiadomość - 2016-07-20
W Gears of War 4 powróci nasz stary znajomy.

Gears of War 4 to czwarta, a właściwie piąta, bo nie wolno zapominać o Gears of War: Judgment, odsłona słynnej serii trzecioosobowych strzelanek. Cykl został zapoczątkowany przez studio Epic Games w 2006 roku. Jakiś czas temu marka przeszła jednak w ręce Microsoftu, który powierzył prace nad „czwórką” ekipie The Coalition. Przewodzi jej nie byle kto, bo Rod Fergusson, czyli jeden z „ojców” marki. Nadchodząca część opowie o przygodach JD Feniksa, Delmonta „Del” Walkera oraz Kait Diaz, którzy muszą stawić czoła nowemu zagrożeniu o nazwie Swarm.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Gears of War 4

Gears of War 4