Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 marca 2023, 12:45

autor: Adrian Werner

Nowy dodatek do PoE jest blisko, znamy tytuł i datę premiery

Następny dodatek do Path of Exile nosi tytuł Crucible. Ujawnia to nowy teaser. Rozszerzenie zadebiutuje w kwietniu - znamy dokładną datę premiery.

Źródło fot. Grinding Gear Games
i

Studio Grinding Gear Games ujawniło, że kolejny dodatek do sieciowego RPG akcji Path of Exile zatytułowany zostanie Crucible.

  1. Szczegółowe informacje o rozszerzeniu ujawnione zostaną 30 marca podczas transmisji na oficjalnym kanale Twitch gry.
  2. Po tym wydarzeniu nie będziemy musieli długo czekać na premierę – Crucible zadebiutuje 7 kwietnia tego roku na PC. Z kolei gracze konsolowi otrzymają swoje wersje 12 kwietnia.
  3. Tradycyjnie dodatek zostanie udostępniony za darmo.

Warto wspomnieć, że nadchodzące rozszerzenie to nie jedyna atrakcja, na jaką czekają fani studia Grinding Gears Games. W dniach 29-30 lipca odbędzie się konwent ExileCon. Podczas niego ujawnione zostaną nowe informacje na temat Path of Exile 2, Path of Exile Mobile oraz następnego dodatku to pierwszego PoE.

Path of Exile dostępne jest na pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Dzięki wstecznej kompatybilności w tytuł mogą również zagrać posiadacze PS5, Xboksa Series S i Xboksa Series X. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

  1. Path of Exile – poradnik do gry
  2. Path of Exile 2 będzie wielkim zagrożeniem dla Diablo 4
  3. Uczciwy free-to-play. Darmowe gry, które nie naciągają na kasę