Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lutego 2015, 12:50

autor: Entelarmer

Nowy dodatek do Hearthstone będzie wzorowany na Molten Core?

Serwis Hearthpwn opublikował informacje dotyczące drobnej aktualizacji serwerów gry Hearthstone: Heroes of Warcraft. Wynika z nich, że kolejne rozszerzenie do tej arcypopularnej gry karcianej może bazować na znanej z World of Warcraft ognistej lokacji Black Rock Mountain i związanym z nią rajdem Molten Core .

Hearthstone: Heroes of Warcraft w skrócie:
  • Gatunek: karcianka
  • Deweloper: Blizzard Entertainment
  • Platformy sprzętowe: PC, Android, iOS
  • Data premiery: 11 marca 2014 roku
  • Inne: 25 milionów zarejestrowanych graczy

Firma Blizzard wypuściła wczoraj niewielką aktualizację serwerów Hearthstone: Heroes of Warcraft – jednej z popularniejszych gier sieciowych i bezdyskusyjnie najpopularniejszej komputerowej karciance w historii, która niedawno doczekała się 25 milionów zarejestrowanych graczy. Serwis Hearthpwn zdołał znaleźć w patchu informacje, które zdają się jednoznacznie wskazywać, że motywem kolejnego dodatku będzie Black Rock Mountain– jedna z lokacji oryginalnego World of Warcraft, oferująca rajd Molten Core, który pozwalał graczom na zmierzenie się z Ragnarosem i jego armią ognistych żywiołaków.

Czyżby do Legendarnego Ragnarosa mieli w końcu dołączyć jego poddani? - Nowy dodatek do Hearthstone będzie wzorowany na Molten Core? - wiadomość - 2015-02-27
Czyżby do Legendarnego Ragnarosa mieli w końcu dołączyć jego poddani?

Jak wynika z informacji serwisu, patch zawiera wstępne dane na temat trzech nowych koszulek (wzorów tyłów kart, jak kto woli). Pierwszą z nich jest Molten Core, oznaczony jako nagroda za wykrycie licencji oraz – uwaga – „nabycie brm w przedsprzedaży”. BRM oznacza zapewne Black Rock Mountain, można więc z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że Molten Core będzie nagrodą za wcześniejsze zakupienie nowego dodatku. Również drugi wzór (będący nagrodą za sezonowe rozgrywki rankingowe) wyraźnie wskazuje na tematykę nowych kart, jako że przedstawia wspomnianego Ragnarosa (swoją droga, już obecnego w grze jako karta Legendarna).

Ostatnie koszulki – Golden Celebration – nie są już w żaden sposób powiązane z Molten Core, a ich opis („golden celebration card”) nie zdradza więcej informacji niż nazwa. Mogą one być związane z użyciem rzadkich Golden cards bądź też z obchodami rocznicowymi, niemniej to tylko spekulacje. Być może więcej informacji zostanie ujawnionych na nadchodzącej imprezie PAX East, odbywającej się 6 marca, na której Blizzard ma przeprowadzić panel poświęcony Heroes of the Storm, Overwatch oraz właśnie Hearthstone.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.