Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lutego 2015, 11:25

autor: Góral

Dragon Ball: Xenoverse debiutuje w Polsce i zbiera mieszane opinie

Fani uniwersum Dragon Ball od dziś mogą położyć dłonie na kolejnej bijatyce ze stajni firmy Namco Bandai - Dragon Ball: Xenoverse. Tytuł zadebiutował na konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 oraz komputerach PC.

Dziś ma miejsce europejska, w tym i polska premiera gry Dragon Ball: Xenoverse. Tytuł powinien być już dostępny w dobrych sklepach z grami na terenie całego kraju, w wersji na konsole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 oraz komputery PC. Niestety produkcja zbiera mieszane opinie w branżowych mediach. Z jednej strony fani serii otrzymali kolejną, niezłą bijatykę, z dobrze opowiedzianą historią, mnóstwem wojowników, sporą ilością opcji pozwalających na dostosowywanie bohaterów i prześliczną oprawą graficzną (tylko najnowsze konsole i PC-ty). Z drugiej strony, to tak naprawdę odgrzewany kotlet, z niewielką ilością znaczących nowinek i słabą sztuczną inteligencją sojuszników.

Dragon Ball: Xenoverse może się pochwalić śliczną oprawą graficzną. - Dragon Ball: Xenoverse debiutuje w Polsce i zbiera mieszane opinie - wiadomość - 2015-02-27
Dragon Ball: Xenoverse może się pochwalić śliczną oprawą graficzną.

Poniżej prezentujemy kilka wybranych opinii:

Dragon Ball: Xenoverse debiutuje w Polsce i zbiera mieszane opinie - ilustracja #3Dragon Ball: Xenoverse to kolejna odsłona serii bijatyk tworzonych na zlecenie firmy Bandai Namco. Jednocześnie jest to pierwsza część, która trafiła na konsole PlayStation 4 i Xbox One, dzięki czemu twórcy mogli zaszaleć w kwestii oprawy graficznej. W produkcji wcielamy się w praktycznie wszystkich wojowników, którzy wystąpili w mandze i anime. Można więc pokierować Goku, Vegetą, Piccolo, Majin Buu i wieloma innymi postaciami.