Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2019, 21:24

autor: Frozen

Nowa przygodówka twórców Life is Strange przez rok tylko w Epic Games Store

Francuskie studio Dontnod przesunęło datę premiery gry przygodowej Twin Mirror na 2020 rok i ogłosiło, że przez pierwsze 12 miesięcy tytuł będzie dostępny na PC wyłącznie za pośrednictwem sklepu Epic Games.

Twin Mirror na Steamie zobaczymy najwcześniej w 2021 roku. - Nowa przygodówka twórców Life is Strange przez rok tylko na Epic Games Store - wiadomość - 2019-06-13
Twin Mirror na Steamie zobaczymy najwcześniej w 2021 roku.
TWIN MIRROR W SKRÓCIE:
  • Deweloper: DONTNOD
  • Wydawca: Bandai Namco Entertainment
  • Gatunek: przygodówka
  • Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
  • Data premiery: 2020 r.

Data premiery Twin Mirror – nowego tytułu studia DONTNOD znanego z takich produkcji, jak Life is Strange, Vampyr, czy też Remember Mezostała przesunięta na 2020 rok. Ponadto, twórcy gry podpisali umowę z firmą Epic Games, na mocy której nowe dzieło Francuzów przez pierwsze 12 miesięcy od ukazania się będzie dostępne na PC wyłącznie za pośrednictwem platformy Epic Games Store.

Firma DONTNOD ogłosiła również, że nabyła prawa do marki Twin Mirror, które do tej pory należały do wydawcy gry – japońskiego koncernu Bandai Namco Entertainment. Krok ten ma na celu rozszerzenie portfolio studia o nową własność intelektualną oraz zwiększenie rentowności przedsiębiorstwa. Bandai Namco dalej będzie odpowiedzialne za marketing i dystrybucję Twin Mirror w wersjach na PlayStation 4 i Xbox One.

W grze przyjdzie nam się wcielić w detektywa Sama Hayesa, który powraca do rodzinnego miasteczka, aby wziąć udział w pogrzebie przyjaciela. Po przebudzeniu się w pokoju hotelowym, zupełnie nie pamiętając co wydarzyło się poprzedniego dnia, zauważa, że jego koszula jest cała we krwi. Przy pomocy swojego tajemniczego alter-ego Sam musi odzyskać wspomnienia i odkryć, co tak naprawdę wydarzyło się feralnej nocy oraz dlaczego nic z niej nie pamięta. Twin Mirror to narracyjna gra przygodowa, przypominająca w swojej budowie inną serię studia DONTNOD – Life is Strange.

  1. Oficjalna strona gry