Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 stycznia 2022, 13:00

Nowa oferta Humble Choice - wszystkie gry za 12 dolarów

Od lutego w usłudze Humble Choice zajdą spore zmiany. Dostępny będzie tylko jeden abonament, uprawniający do wszystkich gier w miesiącu.

NOWE HUMBLE CHOICE W SKRÓCIE:
  1. startuje w lutym 2022 roku,
  2. jeden abonament za 11,99 dolarów, odblokowujący wszystkie gry z zestawu w danym miesiącu,
  3. dostęp do biblioteki gier w ramach Humble Games Collection za pośrednictwem nowego klienta,
  4. zniżki w Humble Store – tym wyższe, im dłużej opłacamy abonament.

Szykują się zmiany w subskrypcji Humble Choice. Zostanie ona uproszczona – oferowana będzie tylko jedna opcja abonamentowa (zamiast dotychczasowych kilku), za którą zapłacimy 11,99 dolarów, czyli około 48 złotych. Za tę kwotę uzyskamy dostęp do wszystkich gier oferowanych w danym miesiącu, zamiast wybierać część z nich. Liczba produkcji w poszczególnych, miesięcznych zestawach nie będzie jednak stała. Subskrypcja zapewni także zniżki w sklepie Humble Store – tym wyższe, im dłużej opłacamy abonament bez przerw (do maksymalnie 20%).

Zmiany wejdą w życie od lutego tego roku. Abonenci otrzymają również dostęp do stale rosnącej biblioteki gier o nazwie Humble Games Collection. Wystartuje ona z następującymi nowymi tytułami:

  1. Forager
  2. Wizard of Legend
  3. Dodgeball Academia
  4. Unsighted
  5. Void Bastards
Nowa oferta Humble Choice - wszystkie gry za 12 dolarów - ilustracja #1
Humble Trove zostanie zastąpione przez Humble Vault.

Dostęp do gier z Humble Games Collection możliwy będzie wyłącznie za pośrednictwem nowego klienta Humble i tylko w ramach aktywnej subskrypcji. Bez opłaconego abonamentu nie zagramy w te produkcje, w przeciwieństwie do pozycji z Humble Choice, gdzie otrzymujemy gry na stałe.

Warto dodać, że do tej pory abonenci mogli korzystać z kolekcji gier w ramach tzw. Humble Trove. Te produkcje można było zgrać na dysk twardy i kontynuować zabawę nawet po wyłączeniu abonamentu. Gry z tej biblioteki, która zostanie przemianowana na Humble Vault, pobierzemy za pośrednictwem klienta. Nie będą one zawierały zabezpieczeń DRM, więc możliwe będzie kontynuowanie zabawy nawet bez abonamentu.

  1. Humble – strona oficjalna

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.