Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2012, 21:49

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Nowa gra z serii Gears of War ujawniona na okładce magazynu Game Informer

Więzień w kajdanach i eksplozje w tle – tak przedstawia się okładka lipcowego numeru magazynu Game Informer, którego głównym tematem będzie nowa odsłona serii Gears of War.

Nowa gra z serii Gears of War ujawniona na okładce magazynu Game Informer - ilustracja #1

Gotowi na kolejną niespodziankę poprzedzającą targi E3? Redakcja magazynu Game Informer ujawniła, że podczas poniedziałkowej konferencji Microsoftu zapowiedziana zostanie nowa odsłona serii Gears of War, która trafi na konsolę Xbox 360. Szczegóły objęte są embargiem informacyjnym, ale fani już zastanawiają się nad tożsamością postaci na okładce periodyku i umiejscowieniu akcji.

Zgodnie z tradycją, w czwartek poprzedzający wysyłkę magazynu Game Informer do prenumeratorów, redakcja ujawnia zawartość numeru, a także prezentuje okładkę. Tym razem informacje są wyjątkowo enigmatyczne. Wiadomo jedynie, że głównym tematem lipcowego wydania będzie nowa gra z serii Gears of War. Tim Turi, jeden z redaktorów pisma obiecuje, że wszystko wyjaśni się w poniedziałek.

Nowa gra z serii Gears of War ujawniona na okładce magazynu Game Informer - ilustracja #2

Fani serii nie kryją zaskoczenia, bo choć pogłoski o kolejnej trylogii z cyklu Gears of War pojawiają się od wielu miesięcy, to do tej pory traktowane były jedynie w kategoriach spekulacji (mówiło się nawet, że stworzy ją polskie studio People Can Fly – przyp. red.). Co więcej, w ubiegłym miesiącu Cliff Blesziński z Epic Games powiadomił o anulowaniu prac nad Gears of War: Exile.

A co jeszcze znajdzie się w najnowszym wydaniu Game Informera? Sporo świeżych informacji o Call of Duty: Black Ops II i nowym Tomb Raiderze, a także obszerny materiał poświęcony silnikowi Unreal Engine 4.0. Pojawią się również doniesienia z frontu sądowej batalii pomiędzy Activision i byłymi szefami studia Infinity Ward – Vincem Zampellą oraz Jasonem Westem.

  1. Strona internetowa magazynu Game Informer
  2. Strona internetowa firmy Epic Games
  3. Oficjalna strona internetowa serii Gears of War