Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2021, 14:30

Nintendo Direct i wrażenia z Elex 2 - oglądaj naszą transmisję z E3 2021 [Aktualizacja: podsumowanie]

Dziś o godzinie 18:00 czasu polskiego wystartuje nowe Nintendo Direct, zorganizowane przy okazji tegorocznych targów E3. Zapraszamy do oglądania prezentacji wspólnie z nami, śledzenia naszej relacji z tej imprezy oraz oglądania wydarzenia, podczas którego troje naszych redaktorów będzie na żywo komentowało wszystko, co przygotowało „wielkie N”. Nie zabraknie też między innymi wrażeń z gameplayu gry Elex 2.

Aktualizacja: Podsumowanie Nintendo Direct

Nintendo Direct dobiegło końca. Powyżej znajdziecie zapis całej prezentacji, a poniżej wybór najważniejszych wiadomości z tego wydarzenia.

  1. The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 na nowym zwiastunie
  2. Metroid Dread zapowiedziane; kultowa seria powraca po latach w 2D
  3. Legendarna seria Advance Wars zmierza na Switcha

Oryginalna wiadomość

Tegoroczne targi E3, które z powodów wiadomych przybrały formę wyłącznie internetową, powoli zbliżają się do końca. Za nami już pokazy m.in. Microsoftu i Bethesdy, Koch Media, Ubisoftu, Capcomu czy Square Enix. Nie jest to jednak jeszcze całkowity koniec niespodzianek. Wciąż czeka na nas kilka konferencji. Najbliższa wystartuje o godzinie 18:00 czasu polskiego. Będzie nią kolejna odsłona cyklu prezentacji Nintendo Direct.

Czego możemy się spodziewać po tym wydarzeniu? Jeśli wierzyć krążącym po sieci plotkom, otrzymamy między innymi gameplay oraz datę premiery kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild, zapowiedzi remasterów kilku starszych produkcji Nintendo, a także trailer remake'ów Pokemon Diamond i Silver. Praktycznie pewne jest za to ujawnienie kolejnego wojownika do Super Smash Bros. Ultimate, oraz pokaz The Legend of Zelda: Skyward Sword HD. Prawdziwość wszelkich plotek i doniesień zweryfikują jednak najbliższe godziny.

Prezentację Nintendo Direct będzie można obejrzeć za pośrednictwem serwisów Twitch oraz YouTube. Dodatkowo pojawi się specjalna transmisja, podczas której UV, Hed i Jordan skomentują dla Was nadchodzące wydarzenie. Ponadto podzielą się między innymi swoimi wrażeniami z gameplayu gry Elex 2.

  1. Centrum E3 2021 w serwisie GRYOnline.pl
  2. Nowe gry Nintendo, czyli GOL i TVGRY na E3 2021 - strona wydarzenia

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. W GRYOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii oraz gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube.

więcej