Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2014, 07:51

Niezły start nowego dodatku do Crusader Kings II. Top 10 Steam (23 - 29 marca)

Batman: Arkham Origins zdominował ubiegłotygodniową listę bestsellerów w platformie cyfrowej dystrybucji Steam dzięki potężnej, 75% wyprzedaży, która potrwa do dzisiejszego wieczora. Zobacz jakie jeszcze tytuły cieszyły się popularnością użytkowników tej usługi.

Ubiegły tydzień na Steamie obfitował w interesujące przeceny, a jedną z nich była (i wciąż jeszcze jest do godziny 19.00) 75% obniżka ceny ostatniej części przygód Batmana, zatytułowana Arkham Origins. Dziesięć euro to wciąż sporo biorąc pod uwagę polskie warunki i pudełkową cenę gry oscylującą w okolicach osiemdziesięciu kilku złotych, więc co bardziej wybredni zapewne poczekają jeszcze kilka miesięcy i “łykną” Gacka za połowę tej dychy. Niemniej warto się zainteresować pomimo mniej przychylnych ocen branży niż w przypadku poprzedników.

Drugą nowością w pierwszej dziesiątce jest dodatek do gry Crusader Kings II rozszerzający akcję tej popularnej strategii o Indie. Rajas of India pozwala próbować przejąć kontrolę nad tą częścią Azji zarówno europejskiemu władcy, jak i wcielić się w jednego z radżów walczących o wpływy w swej ojczyźnie.

1.

Batman: Arkham Origins

2.

DayZ

3.

PAYDAY 2

4.

South Park: The Stick of Truth

5.

Rust

6.

Dark Souls II

7.

Crusader Kings II: Rajas of India

8.

Space Engineers

9.

Banished

10.

Counter-Strike: Global Offensive