Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 13 lipca 2020, 11:00

autor: AlexB

NieR Reincarnation na kolejnym zwiastunie oraz screenach

W sieci pojawiły się screeny oraz kolejny zwiastun NieR Re[in]carnation, czyli mobilnego spin-offu popularnego japońskiego cyklu gier. Ponadto dowiedzieliśmy się, że Japończycy będą mieli okazję wziąć udział w beta-testach tytułu.

Firma Square Enix podzieliła się kolejnymi materiałami promującymi NieR Re[in]carnation. Jest to zapowiedziana pod koniec marca tego roku produkcja przygotowywana przez studio Applibot, stanowiąca mobilny spin-off kultowego w niektórych kręgach japońskiego cyklu gier, który w kwietniu tego roku obchodził swoje 10. urodziny. Zacznijmy od kolejnego zwiastun tytułu, prezentującego go w akcji. Oto on:

Natomiast poniżej możecie zobaczyć wybrane screeny pochodzące prosto z produkcji. Pełną galerię znajdziecie w tym miejscu.

NieR Reincarnation na kolejnym zwiastunie oraz screenach - ilustracja #1
NieR Reincarnation na kolejnym zwiastunie oraz screenach - ilustracja #2
NieR Reincarnation na kolejnym zwiastunie oraz screenach - ilustracja #3
NieR Reincarnation na kolejnym zwiastunie oraz screenach - ilustracja #4

Z innych interesujących wieści - w dniach 29 lipca - 5 sierpnia odbędą się zamknięte beta-testy NieR Re[in]carnation przeznaczone wyłącznie dla mieszkańców Japonii. Weźmie w nich udział 20 tysięcy osób (10 tysięcy posiadaczy urządzeń z systemem iOS i 10 tysięcy użytkowników Androida), którzy zapiszą się na tej stronie i będą mieli szczęście w losowaniu.

NieR Reincarnation na kolejnym zwiastunie oraz screenach - ilustracja #5
Czym zaskoczy graczy NieR Re[in]carnation?

Przypominamy, że oprócz NieR Re[in]carnation w przygotowaniu jest również NieR Replicant ver.1.22474487139…, czyli rozbudowana wersja gry NieR Replicant z 2010 roku zmierzająca na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Jak na razie nie wiemy dokładnie, kiedy obie te produkcje będą miały swoją premierę.

  1. Oficjalna strona gry NieR Re[in]carnation