Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2020, 18:45

autor: Froozyy

NFS Heat i inne gry Electronic Arts trafiły na Steam. EA Access wkrótce

Kolejne produkcje firmy EA dostępne są od dzisiaj na Steamie. Gracze mogą zakupić na platformie Valve m.in. Need for Speed: Heat czy też Crysis 3. Subskrypcja EA Access dla użytkowników Steama ma zostać udostępniona już wkrótce.

NFS Heat i inne gry Electronic Arts trafiły na Steam. EA Access wkrótce - ilustracja #1
Kolejne tytuły EA trafiają na Steama.

Pod koniec października zeszłego roku firma Electronic Arts poinformowała o podjęciu ponownej współpracy z Valve, dzięki której spora część tytułów studia miała być dostępna nie tylko na Originie. Tym samym od dzisiaj na Steamie można zakupić kilka kolejnych produkcji EA. Są to m.in. Need for Speed: Heat, Crysis 3, Dragon Age: Inkwizycja czy też Mirror’s Edge Catalyst. Pełną listę (ułożoną datami wydania) znajdziecie tutaj pod zakładką „Nowe Tytuły”. Warto przy tym pamiętać, że aby uruchomić produkcję EA na Steamie i tak wymagane jest dodatkowe odpalenie Origina w tle.

NFS Heat i inne gry Electronic Arts trafiły na Steam. EA Access wkrótce - ilustracja #2
Informacja o usłudze EA Access zmierzającej na Steama.

Warto także przypomnieć, że na platformę Valve już wkrótce trafi także subskrypcja EA Access (o której informacja pojawiła się już na kartach produkcji EA), dzięki której gracze za stałą kwotę będą mieli dostęp do wybranych tytułów studia. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy abonament będzie dostępny do kupienia. Co więcej, już od zeszłego roku wiadomo także, że za pośrednictwem Steama będzie można zagrać m.in. w Apex Legends czy też Battlefielda V, aczkolwiek obecnie tytuły te nadal nie są dostępne.