Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 marca 2013, 19:46

autor: Hed

NetherRealm: „Injustice to nowa marka, chcielibyśmy zrobić kontynuację”

Injustice: Gods Among Us może doczekać się kontynuacji – chciałoby zrobić ją studio NetherRealm, o czym powiedział nam Hector Sanchez, jeden z producentów. Deweloper przyznał, że uniwersum DC ma wiele ciekawych postaci, na które nie było czasu przy pierwszej grze.

NetherRealm traktuje Injustice: Gods Among Us jako nową markę. - NetherRealm: „Injustice to nowa marka, chcemy zrobić następną grę” - wiadomość - 2013-03-21
NetherRealm traktuje Injustice: Gods Among Us jako nową markę.

Studio NetherRealm chciałoby stworzyć kontynuację bijatyki Injustice: Gods Among Us – powiedział nam Hector Sanchez, jeden z producentów, w wywiadzie udzielonym po pokazie gry. „Naszym nadrzędnym celem było stworzenie nowej marki” – przyznał Sanchez. Deweloper znany z prac nad Mortal Kombat wyraził nadzieję, że to nie jedyna odsłona serii Injustice, jaką zrobi NetherRealm. Powód jest prosty: uniwersum DC ma wielu ciekawych bohaterów.

„Byłoby świetnie, gdyby DC i Warner Bros. dały nam możliwość wyprodukowania kolejnej gry” – stwierdził Sanchez, zaznaczając, że mówimy o przyszłości. „W uniwersum DC jest tak mnóstwo ciekawych postaci” – dodał producent. Sanchez nie ukrywa, że chciałby zaprojektować dodatkowych superbohaterów i złoczyńców, ale po prostu nie było na to czasu. Rolą Injustice było zbudowanie nowej marki przy wykorzystaniu najbardziej znanych osobistości pokroju Supermana, czy Batmana.

Naturalnie wypowiedź Sancheza jest czystym teoretyzowaniem i wyrażeniem chęci ze strony producenta – wszystko zależy od tego jak sprzeda się Injustice. Deweloper finalizuje prace nad grą i szykuje się do premiery. W planach są dodatki DLC z postaciami. Produkcja na pewno otrzyma też wsparcie w postaci poprawek. Dzięki specjalnemu systemowi aktualizacji, autorzy będą mogli wprowadzać małe zmiany bez konieczności publikowania pełnoprawnych łatek.

Injustice: Gods Among Us to nowa bijatyka autorów Mortal Kombat, czyli Eda Boona i jego studia NetherRealm. W produkcji wcielimy się w superbohaterów i łotrów z uniwersum DC, aby walczyć o losy świata. Podobnie jak w Mortal Kombat z 2011 roku, Injustice będzie składał się z rozbudowanej kampanii solowej, specjalnych wyzwań oraz trybu multiplayer. Premiera tytułu nastąpi 19 kwietnia tego roku na Xboksie 360, PlayStation 3 i Wii U.

  1. Graliśmy w Injustice: Gods Among Us – Batman, Superman i Mortal Kombat