Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2015, 23:10

autor: Krzysztof "Renox" Nieradko

Need for Speed – obejrzyj efektowny fragment rozgrywki. Seria wraca do korzeni

Electronic Arts zaprezentowało nową odsłonę serii Need for Speed. Gra wygląda naprawdę świetnie, a upubliczniony fragment rozgrywki przywodzi na myśl złoty okres tego cyklu – znajdziemy tu więc zarówno możliwość drobiazgowej modyfikacji naszych pojazdów, jak i klimatyczne, nocne wyścigi.

Tego na prezentacji firmy Electronic Arts zabraknąć nie mogło. Producenci w końcu podzielili się ze światem pierwszym fragmentem rozgrywki z nowego Need for Speed. Umieszczone wyżej nagranie pozwala zobaczyć w akcji bardzo szczegółowy system modyfikacji naszego pojazdu, dzięki któremu dostosujemy go do naszych wymagań, a także nocną jazdę wcześniej przygotowanym samochodem. Zgodnie z zapowiedzią, produkcja łączyć ma w sobie cechy najlepszych poprzedników, takich jak Need for Speed: Carbon czy Need for Speed: Underground. Od strony wizualnej gra wygląda po prostu obłędnie, chociaż należy pamiętać, że mamy w tym przypadku do czynienia ze stosunkowo wczesnym buildem.

Premiera Need for Speed przewidziana została na 3 listopada bieżącego roku. Gra ukaże się na pecetach i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Zabawa opierać będzie się na eksploracji otwartego świata, w którym znajdziemy nie tylko interesujący wątek fabularny, ale i masę zróżnicowanej aktywności. Technologia Frostbite zadba z kolei o należycie prezentujące się fajerwerki graficzne, których ujawnionemu fragmentowi rozgrywki odmówić nie można.