Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2012, 14:14

autor: luckie

Need For Speed: Most Wanted prawdopodobnie z obsługą Kinecta

Need For Speed: Most Wanted być może będzie obsługiwał Kinecta – kontroler ruchowy firmy Microsoft. Jest to informacja niepotwierdzona, ale swoje źródło ma w oficjalnej reklamie umieszczonej na końcu nowego gameplaya z gry.

Need For Speed: Most Wanted prawdopodobnie z obsługą Kinecta - ilustracja #1
Need For Speed: Most Wanted

Czyżby nadchodzący Need For Speed: Most Wanted w wersji na konsolę Xbox 360 miał obsługiwać kontroler ruchowy Kinect? Tak by wynikało z reklamy umieszczonej na końcu gameplaya opublikowanego kilka dni temu na oficjalnym kanale serii Need For Speed na YouTube. Widzimy na niej między innymi pudełka limitowanej edycji trzech wersji gry: przeznaczonej na PC, PlayStation 3 i Xboksa 360. Na tej ostatniej dostrzec można fragment fioletowego paska z napisem: „Better with Kinect”. Oznaczałoby to, że najnowsza część NFS-a będzie obsługiwała ów kontroler ruchowy. Zobaczcie sami:

Need For Speed: Most Wanted prawdopodobnie z obsługą Kinecta - ilustracja #2

Na temat wsparcia dla Kinecta nie wypowiedział się na razie ani producent gry, studio Criterion Games, ani wydawca, Electronic Arts. Ale skoro reklama ta pojawiła się w wiarygodnym źródle, potwierdzenie prawdziwości tej plotki jest raczej kwestią czasu. Chyba że jest to jakiś błąd, w co jednak trudno uwierzyć.

Poniżej znajdziecie wspomniany wcześniej gameplay:

Planowana na listopad tego roku Need For Speed: Most Wanted jest drugą po Need For Speed: Hot Pursuit odsłoną tej popularnej serii wyścigów samochodowych tworzoną przez studio Criterion Games. Jako duchowy spadkobierca wydanej w 2005 roku gry o tym samym tytule, Most Wanted kładzie duży nacisk na pościgi z policją i ogromną swobodę w poruszaniu się po mieście. Do gry wprowadzono system Autolog 2 obsługujący jej warstwę społecznościową, w tym przeróżne statystyki i porównania.