Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 lipca 2019, 15:07

autor: Frozen

Need for Speed: Heat i nowe Plants vs. Zombies ukażą się jeszcze w tym roku

Nowy Need for Speed, kolejna strzelanka z cyklu Plants vs. Zombies, Star Wars Jedi: Fallen Order i NBA Live 20 to przykładowe tytuły od Electronic Arts, w które będziemy mogli zagrać jeszcze w 2019 roku.

Premierę Star Wars Jedi: Fallen Order zaplanowano na 15 listopada 2019 roku. - Need for Speed: Heat i nowe Plants vs. Zombies ukażą się jeszcze w tym roku - wiadomość - 2019-07-31
Premierę Star Wars Jedi: Fallen Order zaplanowano na 15 listopada 2019 roku.
W SKRÓCIE:
  • firma Electronic Arts podała swój plan wydawniczy na 2019 rok;
  • w ostatnim kwartale tego roku ukażą się między innymi: nowy Need for Speed, strzelanka Plants vs. Zombies, Star Wars Jedi: Fallen Order oraz NBA Live 20.

Firma Electronic Arts opublikowała właśnie sprawozdanie finansowe za pierwszy kwartał 2020 roku fiskalnego (czyli za okres od 1 kwietnia do 30 czerwca 2019 roku). Podczas towarzyszącej temu wydarzeniu konferencji, przedsiębiorstwo poinformowało o swoich planach na najbliższe miesiące. Co ciekawe, w podanym przez firmę harmonogramie wydawniczym na bieżący rok znalazły się tytuły, które wciąż nie zostały oficjalnie zapowiedziane przez amerykańskiego wydawcę.

Pomiędzy październikiem a grudniem tego roku EA planuje wydać nowe odsłony serii Need for Speed oraz Plants vs. Zombies – w tej kwestii nic się nie zmieniło od ostatniego raportu finansowego firmy. Dziwić może fakt, że żaden z tych tytułów nie pojawił się na prezentacji EA Play poprzedzającej tegoroczne E3. Zwłaszcza, że Star Wars Jedi: Fallen Order był tam pokazywany, a gra wychodzi 15 listopada, czyli w tym samym kwartale, co NFS i nowe Plants vs. Zombies.

Wczoraj pisaliśmy o tym, że w ofercie jednego z austriackich sklepów internetowych pojawiła się na chwilę gra Need for Speed: Heat bardzo prawdopodobne, że to właśnie o tym tytule wspomina plan wydawniczy EA. Nowe Plants vs. Zombies ma być strzelanką dostępną na PC (zapewne w stylu Garden Warfare), więc nie jest to raczej zapowiedziane niedawno Plants vs. Zombies 3 (które z kolei jest grą mobilną typu tower defense).

Czyżby Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3 miało ukazać się jeszcze w tym roku? - Need for Speed: Heat i nowe Plants vs. Zombies ukażą się jeszcze w tym roku - wiadomość - 2019-07-31
Czyżby Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3 miało ukazać się jeszcze w tym roku?

W ostatnim kwartale ukaże się również NBA Live 20. Kolejna odsłona koszykarskiej serii od EA Sports pojawi się w tym roku nieco później niż w poprzednich latach. Wydawca twierdzi, że twórcy potrzebowali czasu na „przemyślenie” pewnych spraw związanych z produkcją.

Więcej o powyższych tytułach powinniśmy usłyszeć podczas nadchodzących targów Gamescom, które odbędą się w dniach 20-24 sierpnia w Kolonii. Andrew Wilson, prezes Electronic Arts, potwierdził podczas konferencji, że podczas europejskiej imprezy firma zapowie jakąś nową grę.

  1. Oficjalna strona Electronic Arts