Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2014, 09:26

autor: Góral

NBA 2K15 na PC takie samo jak na PlayStation 4 i Xboksie One

Twórcy gry NBA 2K15 zdradzili, że w tym roku użytkownicy komputerów osobistych otrzymają identyczną wersję produkcji, co posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One. Przy okazji w usłudze Spotify opublikowano ścieżkę dźwiękową nadchodzącej odsłony sportowej serii.

NBA 2K15 na PC takie samo jak na PlayStation 4 i Xboksie One - ilustracja #1
NBA 2K15 w skrócie:
  • Gatunek: gra sportowa
  • Deweloper: Visual Concepts
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne, PS3, X360
  • Data premiery: 7 października (USA), 10 października (Europa)

Twórcy gry NBA 2K15 podczas streamu w serwisie Twitch zdradzili, że w tym roku wersja PC-towa produkcji będzie taka sama, jak na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W 2013 roku opierała się ona jeszcze na edycjach Xbox 360 / PlayStation 3, ale teraz nadszedł czas na zmiany. Oznacza to, że wszystkie nowinki związane z oprawą graficzną, fizyką, itd. nie będą już zarezerwowane tylko dla posiadaczy next-genów. Jednocześnie firma 2K Games opublikowała w usłudze Spotify ścieżkę dźwiękową gry, wyselekcjonowaną przez Pharrella Williamsa. Playlistę zawierającą utwory takich wykonawców, jak Lauryn Hill, One Republic, Snoop Dogg, Lorde, A Tribe Called Quest, Missy Elliott, Junior, Basement Jaxx, No Doubt, Public Enemy, The Black Keys, Depeche Mode czy też Red Hot Chili Peppers przesłuchacie w tym miejscu.

NBA 2K15 na PC takie samo jak na PlayStation 4 i Xboksie One - ilustracja #2NBA 2K15 to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych sportowych serii. Gra tworzona jest przez zespół Visual Concepts, który obecnie skrywa szczegóły dotyczące rozgrywki w tegorocznej edycji. Oczywiście możemy przypuszczać, że na rewolucję w uwielbianej przez miliony graczy mechanice nie ma co liczyć, ale z pewnością doczekamy się kilku usprawnień.

Tytuł ponownie zaoferuje zmagania europejskimi drużynami. Ich ilość zostanie zwiększona z 14 do 25 zespołów, wśród których znajdzie się też polska ekipa Stelmet Zielona Góra. Warto także wspomnieć, że kilka dni temu ujawniono, że do serii powróci tryb Crew, jednak obecnie wiadomo, że zagości on jedynie w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Informacje na temat next-genowych edycji mamy poznać w ciągu najbliższych dni.

Premiera NBA 2K15 odbędzie się w Europie 10 października bieżącego roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
NBA 2K15

NBA 2K15