Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2014, 09:48

autor: Draug

BioWare wypuściło czwarty teaser z serii You’ve Been Chosen

BioWare udostępniło czwarty i ostatni teaser trailer z cyklu You’ve Been Chosen, zwiastującego tajemniczą nową grę kanadyjskiej firmy (pod przypuszczalnym tytułem Shadow Realms). Ujawnienie projektu nastąpi dzisiaj o godzinie 16:00.

Jak wiemy, dziś o godzinie 16:00 ma nastąpić ujawnienie tajemniczego projektu, który na przestrzeni ostatnich kilku tygodni firma BioWare podtrzymywała w naszej świadomości za sprawą serii zagadkowych zwiastunów z cyklu „You’ve Been Chosen”. Mimo to w przededniu wydarzenia w Hotelu Marriott w Kolonii, kanadyjski deweloper wypuścił jeszcze jeden krótki teaser trailer, opatrzony tytułem „Fire” (zamieszczamy go powyżej). Co wiemy o nowej grze twórców serii Mass Effect i Dragon Age? Nie mamy żadnych potwierdzonych informacji, jednak można przypuszczać, że produkcja będzie nosiła tytuł Shadow Realms (pojawił się on w nazwie pliku z pierwszym teaserem, wysyłanego w mailach przez wydawcę, ponadto w marcu firma Electronic Arts zarejestrowała taką markę wraz z 70 różnymi domenami).

W nowej grze BioWare najpewniej wrzuci nas do współczesnego świata, jednak z całą pewnością nie zaserwuje nam szarej codzienności. - BioWare wypuściło czwarty i ostatni teaser z serii You’ve Been Chosen - wiadomość - 2014-08-13
W nowej grze BioWare najpewniej wrzuci nas do współczesnego świata, jednak z całą pewnością nie zaserwuje nam szarej codzienności.

Sądząc po tym, co pokazują filmy z serii „You’ve Been Chosen”, wydaje się, że będziemy mieli do czynienia z opowieścią o zwykłych ludziach, którzy odkrywają u siebie rozmaite moce – często niebezpieczne, trudne do kontrolowania, sprowadzające koszmary i ściągające uwagę ze strony jakichś niebezpiecznych postaci. Gdyby w istocie miało tak być, można spodziewać się, że BioWare podejdzie do sprawy w dojrzały sposób, jak zwykle stawiając przed nami niejednoznaczne moralnie wybory i ich konsekwencje. Niewykluczone jest też osadzenie całości w otoczce rodem z interaktywnych horrorów. Z drugiej strony, niektóre spośród zarejestrowanych przez Electronic Arts domen mogłyby wskazywać, że owe domniemane Shadow Realms to w istocie gra sieciowa z modelem free-to-play, skupiająca się na rywalizacji między graczami.

Czym tak naprawdę jest nowy projekt BioWare? Jak wspomniano we wstępie, przekonamy się o tym dziś o godzinie 16:00, podczas organizowanego w Kolonii wydarzenia, które będziemy mogli śledzić na żywo za pośrednictwem serwisu Twtich.tv (pod tym adresem).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Shadow Realms

Shadow Realms