Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 11 maja 2024, 16:00

Najpiękniejszy głośnik na świecie kupisz teraz na Amazonie w cenie, która jest wręcz nieosiągalna dla innych sklepów

Nie dajcie się zmylić uroczemu wyglądowi – to głośnik, który może się stać punktem centralnym Waszego biura bądź sypialni i towarzyszyć Wam w dowolnej chwili relaksu.

Źródło fot. Amazon
i

Każdy z nas zasługuje na to, by umilić sobie nawet najbardziej prozaiczne zajęcia w trakcie dnia. Dla mnie głośnik z ulubionym albumem czy podcastem jest obowiązkowym wsparciem podczas wykonywania dowolnych czynności w domu. Urządzenie, które dla Was znalazłam, ma jednak znacznie większy potencjał.

Umil sobie pracę i zorganizuj każdy dzień z Divoom Ditoo.

Wielofunkcyjny hub informacyjny

Chociaż na pierwszy rzut oka Divoom Dito jest po prostu głośnikiem, to sprowadzenie go tylko do tej funkcji byłoby znaczącym niedopowiedzeniem. To wielofunkcyjne urządzenie urozmaicające naszą przestrzeń, dające nam szybki dostęp do informacji oraz dbające o naszą wygodę zarówno podczas pracy, jak i relaksu.

Imitując wyglądem oldskulowy monitor, głośnik – pozwólcie, że, dla uproszczenia, będę używała tej nazwy – został wyposażony w ekran, podświetlenie LED i kilka przycisków. Tak jak wszystkie urządzenia firmy Divoom, daje on nam nieograniczone możliwości dostosowywania pixelowych obrazków i animacji, które będą umilać nam dzień.

Źródło: Divoom, grafika promocyjna.
Źródło: Divoom, grafika promocyjna.

Wśród wielu dodatkowych funkcji owego sprzętu należy wyróżnić odmierzanie czasu. Niezależnie, czy stanie się naszym podręcznym zegarem, „timerem” odliczającym czas przy wykonywaniu konkretnych zadań, czy budzikiem relaksującym nas światłem i kojącym szumem przed zaśnięciem lub zaraz po obudzeniu – dzięki dostępnym profilom scen dostosowanym do naszych potrzeb, głośnik sprawdzi się w każdej sytuacji.

Sprawdź wielofunkcyjny głośnik Divoom Ditoo.

To wciąż jednak nie wszystko. Możemy bowiem połączyć go z naszym telefonem, by otrzymywać informacje o przychodzących powiadomieniach, pogodzie czy przypomnienia z kalendarza. Gdy weźmiemy go w dłoń, może natomiast posłużyć także jako dyktafon oraz pozwolić nam zagrać w Snake’a czy Tetrisa.

Do 8 godzin pracy bez podłączenia, do 10 metrów zasięgu połączenia Bluetooth

Głośnik w swojej podstawowej funkcji zapewnia dźwięk wypełniający całe pomieszczenie oraz funkcje świetlne. Wbudowany akumulator ma pozwolić nam na nawet 8 godzin korzystania bez konieczności ładowania.

Divoom Ditoo ma około 11 cm wysokości i waży niewiele ponad 500 gramów. Sprawdzi się zatem jako prezent dla najmłodszych osób, przemieszczających się między szkołą a domem, oraz dla dorosłych nie obawiających się wyrazić ukrytego we własnym wnętrzy fana uroczych gadżetów technologicznych.

Kup głośnik Divoom Ditoo i wyraź siebie.

Źródło: Divoom, grafika promocyjna.
Źródło: Divoom, grafika promocyjna.

Głośnik Divoom Ditoo znajdziecie na Amazonie za 257,05 zł, czyli o ponad 100 zł taniej niż w innych sklepach. Jest on dostępny w 5 wariantach kolorystycznych – czarnym, białym, różowym, zielonym i niebieskim. Gdy promocja dobiegnie końca, możecie skorzystać z oferty niemieckiego Amazona. Tam również znajdziecie wszystkie egzemplarze w bardzo kuszących cenach.

Tu kupisz głośnik Divoom Ditoo za 257,05 zł.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Sonia Selerska

Sonia Selerska

Swoją przygodę z zawodowym pisaniem dla GRYOnline.pl rozpoczęła w 2022 roku, ale od zawsze interesowała się wszelkimi formami słowa pisanego. Studentka kierunku Film i Multimedia na specjalizacji Tworzenie Gier Wideo, głęboko śledzi zacierającą się granicę między tymi dwoma światami. Czasami wstydliwie docenia przerost formy nad treścią. W przypadku mediów częściej niż rzadziej wchodzi w skrajności; nigdy nie może wybrać między filmami dokumentalnymi i horrorami a cozy grami, symulatorami życia i animacjami. Częściej niż przy tytułach AAA znajdziecie ją przy oldskulowych konsolach i perełkach indie. Wolny czas poświęca swojej miłości do mody i szeroko pojętej sztuki. Uważa, że fabuła to najważniejszy element gry, a najlepsze historie to te, które czerpią z życia codziennego.

więcej